Олександр Пресман привітав ветеранів –афганців міста Южне.

В 139-му окрузі святкують 30-ту річницю вивода радянських військ з Афганістану. Воїни – інтернаціоналісти міста Южне зібрались у цей день біля пам’ятного знака загиблим героям, щоб прийняти участь у покладанні квітів. У 1989 році ветерани – «афганці» міста Южне створили громадську організацію “Саланг”, а в 1994 році увійшли до складу всеукраїнського об’єднання воїнів-ветеранів Афганістану.
Сьогодні організація «Саланг» налічує 148 воїнів-інтернаціоналістів. З народним депутатом України Олександром Семеновичем Пресманом воїнів-інтернаціоналістів Южного зв’язує багаторічна співпраця та щира дружба.
У 2012 році благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро» передав у дар союзу ветеранів Афганістану срібну ікону Георгія Победоносця, покровителя воїнства. А в 2013 році БФ Олександра Пресмана «Творю добро» подарував «Салангу» новий прапор з символікою Українського союзу ветеранів Афганістану. Сьогодні саме під цим прапором і жовто-блакитним прапором України ветерани прийшли віддати шану загиблим побратимам.
Під час траурного мітингу було сказано багато теплих слів на адресу ветеранів. Саме тут воїнам – «афганцям» вручили не тільки пам’ятні медалі на честь ювілейної дати та почесні грамоти, але й вітальні листівки та адресні премії від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро».
Ще одним подарунком ветеранам стало запрошення до святкового застілля, що в його організації також прийняв участь благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро». Це дуже важливо, коли зустрічаються побратими, згуртовані війною, коли вони можуть поспілкуватись, згадати минулі части та пом’янути своїх загиблих друзів.

Читайте також