Олександр Пресман привітав воїнів – «афганців» Красносільскої ОТГ

16 лютого в Красносільскій ОТГ вітали своїх ветеранів – інтернаціоналістів. Від імені народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана, який вже дев’ятий рік поспіль приймає участь в урочистостях до дня вивода радянських військ з Афганістану, воїнів – «афганців» привітала заступник голови Красносільскої ОТГ Марина Миколаївна Архірій. Вона передала ветеранам теплі слова вітань, та добрі побажання від народного обранця.
60 воїнів –Інтернаціоналістів отримали до святкової ювілейної дати адресні премії від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро». Також БФ «Творю добро» прийняв участь у підготовці святкового застілля, де ветерани змогли зустрітись усі разом, поспілкуватись, згадати минулі часи та пом’янути загиблих та померлих друзів.
9 років і 51 день тривала ця війна, яка унесла життя 3200 українських вояків. Ще 5000 повернулись інвалідами. Їм було всього по 20 років. Сьогодні це сивочубі мужні чоловіки, що бачили війну, бачили смерть. Але саме це навчило їх цінувати справжню чоловічу дружбу. Всі вони дуже поважають народного депутата України Олександра Пресмана, людину, що завжди тримає своє слово та виконує обіцянки.
Сьогодні, через Марину Миколаївну Архірій, вони попросили передати народному обранцю Почесну грамоту « за плідну співпрацю з Українською спілкою ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), активну громадянську позицію,всебічну підтримку її діяльності, захист інтересів сімей загиблих і померлих воїнів – «афганців» та з нагоди дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав ( 30-річчя виведення військ з республіки Афганістан).»

Читайте також