Олександр Пресман зустрівся з представниками громадської організації Роздільнянщини.

Народний депутат Укрїни Олександр Семенович Пресман провів робочу зустріч з представниками громадськості Роздільнянського району, а саме з активом громадської організації «КРАЙ». Обговорювали болючі теми та проблеми міста та району. Найболючіша, то стан доріг, а точніше повна їх відсутність в напрямках Р-33 (Кучурган – Милолюбівка), Т 1618(Милолюбівка-Роздільна), Т 1618 (Роздільна-Єреміївка, які перебувають у жахливому стані.
Підняли питання незаконного заволодіння землі у селі Щербанка товариством інвалідів, та участь у цьому «дери бані» голови Роздільнянськогї районної ради Фелікса Сігала. Мешканці с. Щербанка вимагають повернення громаді землі, яку в шахрайський спосіб було у них відібрано.
Соковий завод «Наш сік» у селі Степанівка зливає виробничі відходи у місцеву річку Кучурганку, наносячи величезну шкоду довкіллю та наражаючи місцевість на екологічну катастрофу.
Також люди звернулись до народного обранця із проханням вплинути на керівників “Укрзалізниці” та відновити для мешканців Роздільнянського району зупинку на станції Роздільна таких поїздів: 105 Київ-Одеса, 106 Одеса-Київ, 763 Київ-Одеса, 764 Одеса-Київ, 223 Київ-Одеса, 224 Одеса-Київ, 797 Вінниця-Одеса, 798 Одеса-Вінниця, 011 Львів-Одеса, 012 Одеса-Львів, 167 Львів-Одеса, 168 Одеса-Львів. Роздільна-велика вузлова станція. В колишні часи тут зупинялись усі поїзди. Сьогодні ситуацію змінили.
Члени громадської організації «КРАЙ» є патріотами рідного міста, тож вирішили стимулювати місцеву владу вжити заходів з руїнами будівлі колишнього ПТУ№5, яке становить загрозу руйнування, місцевого універмагу , що належить депутату Матковському. Треба привести у відповідний стан кінотеатр «Ювілейний» та районний Палац культури. У місті немає жодного залу, де можна проводити урочисті заходи в холодний період часу.
Обговорили жахливий стан вулиць, хаотичну забудову центра міста магазинчиками та кіосками, незадовільну роботу архітектора міста. Нагальних проблем дуже багато і вони потребують оптимального рішення.
Громадські активісти звертаються до свого народного депутата, бо довіряють йому. Вони вже співпрацювали разом і отримували дійову підтримку. Сьогоднішнє спілкування було конструктивним. Олександр Семенович згоден підтримати активістів у вирішенні багатьох питань. Він людина, яка завжди дотримує обіцянок і шукає оптимальні путі вирішення проблем.
« Наша ціль – об’єднання небайдужих жителів міста і району для контролю за владою, за роботою депутатського корпусу; боротьба з корупцією,зловживанням службовим становищем; захист прав громадян; допомога малозабезпеченим верствам населення, сім’ям ветеранів АТО; контроль за цільовим та належним використанням бюджетних коштів та інші проблеми, від вирішення яких залежить сьогодення та майбутнє нашого краю.»,- підкреслили члени громадської організації. Саме у цьому напрямку працює і народний депутат України Олександр Семенович Пресман.

Читайте також