Олександр Пресман підтримав спортсменів м. Роздільна

У місті Роздільна пройшов традиційний турнір з гандболу на кубок пам’яті А.П. Петриги. Анатолій Петрович Петрига – гандболіст, видатний тренер, відмінник освіти України, справжній спортсмен та випускник Роздільнянської школи-гімназії №1. Саме на його честь, 23 лютого, в Роздільній відбувся турнір ветеранів з гандболу. На поле вийшли майстри гандболу, щоб довести свій професіоналізм і поборотися за кубки.У турнірі приймали участь команда Одеси 35+, Сбірна України 50+, команда федерації гандболу Одеси та збірна гандболу Роздільнянського району.
Турнір ветеранів гандболу пам’яті Анатолія Петровича Петриги був заснований у 2017 році за ініціативи Почесного громадянина Одеської області, голови Федерації гандболу області Сергія Гриневецького. Цього року до участі в організації турніру Сергій Рафаїлович запросив почесного громадянина міста Роздільна, голову федерації футболу Одеської області, народного депутата України Пресмана Олександра Семеновича.
Олександр Семенович завжди підтримує спортсменів свого 139-го виборчого округу. Його благодійний фонд «Творю добро» не лишається осторонь жодних спортивних заходів, що проходять в межах території 139-го виборчого округу, а це на сьогодні шість районів та місто Южне. Тож і сьогоднішній турнір не лишився поза увагою народного обранця. На відкритті спортивних змагань з гандболу була присутня керівник громадської приймальні народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана Галина Василівна Нагорняк.
Переможцями турніру стала команда Одеса 35+., яка отримала кубок з рук ініціатора проведення матчу Сергія Гриневецького. Натомість, в підтримку Роздільняської команди, від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» був вручений сертифікат на 10 000 гривень на придбання гандбольних м`ячів. Цей сертифікат, зі словами підтримки та побажаннями перемоги у майбутніх турнірах, передала капітану Роздільняської команди помічник народного депутата України Галина Нагорняк.

Читайте також