Фонд Олександра Пресмана привітав ветерана праці з 100-річним ювілеєм.

У селі Новоборисівка Великомихайлівського району ветеран праці Надія Гнатюк відсвяткувала свій 100-річний ювілей. Привітати ювілярку з поважною датою завітала голова районної організації ветеранів, помічник народного депутата України Олександра Пресмана, Валентина Гамар. Єдиній представниці золотого фонду району вона передала найтепліші побажання довголіття, міцного здоров’я , щастя та миру від народного депутата. А ще чудовий подарунок, як знак поваги до учасниці Великої Вітчизняної війни – трудівниці трудового тилу. До вітань приєдналась голова районного управління соціального захисту.
До будинку пані Надії в цей святковий день зібралась уся її родина. На жаль діти ювілярки не дожили до чудової дати, але бабусю з радісним днем привітали онуки, правнуки та племінники.
У свої 100 років пані Надія почувається бадьоро. Вона веде активний образ життя та жваво цікавиться новинами з життя країни та району. Надія Гнатюк – ветеран праці. Її трудовий стаж складає аж 50 років, які вона віддала рідному колгоспу ім. «1 Травня».

Читайте також