Дорога Р-33 нарешті буде капітально  відремонтована.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив народний депутат України Олександр Семенович Пресман. Цими днями народний обранець зустрічався з представниками місцевого самоврядування – сільськими головами та активістами сільських громад. Олександр Семенович зазначив, що губернатор Одеської області Максим Степанов дотримав свого слова та виконав обіцянку, яку дав восени активістам  села Павлівка Роздільнянського району. Народний депутат подякував за підтримку активістам Павлу Аксентію та Леоніду Стоянову, голові Роздільнянської РДА Наталі Бараненко та депутату Роздільнянської районної ради Сергію Маслову, що приймали активну участь в вирішенні цієї наболілої проблеми.  Саме цим маршрутом їздять на роботу до населених пунктів Кучурганської балки мешканці Роздільної, а жителі села до міста по нагальним справам та до місцевої лікарні. Останні роки ця дорога перестала бути прохідною, тож її ремонту чекають з великою надією майже усі мешканці сіл та міста.

Вже на цьому тижні працівники дорожньої  служби почнуть капітальний ремонт дороги. До Роздільнянського району заходить потужна техніка. «Дорогу побудуємо разом»,- підкреслив народний обранець.

Торік, за сприяння народного депутата України Олександра Пресмана, що відстоює інтереси громад свого 139-го виборчого округу, була побудована одна з кращих доріг Одеської області, що з’єднує село Кучурган та селище Лиманське  Роздільнянського району. Якість будівництва, на прохання народного обранця,  контролювали активісти сільських громад та місцева влада.

Читайте також