У селі Вигода 139-го виборчого округу розпочалося святкування Масляної.

Святкування Масляної в 139-му виборчому окрузі почалося з села Вигода Біляївського району. Урочистості розпочалися на місці будівництва православного храму Великомучениці Татіани Солонської
Масові гуляння, святковий концерт силами колективу самодіяльності місцевого будинку культури, різноманітні конкурси, святкове частування: традиційні млинці, козацька шурпа, вареники та гарячий глінтвейн – усім цим сьогодні порадували мешканців села представники православної громади та місцевого самоврядування.

На свято запросили народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана, який не тільки приїхав до Вигоди привітати місцеву громаду з проводами Зими, але й вручив місцевому священику отцю Вадиму сертифікат на 30 000 грн на подальше будівництво місцевої недільної церковно – приходської школи. Разом з народним обранцем до Вигоди прибув член його команди, депутат Одеської обласної ради Дмитро Петрович Чапір. Шановних гостей зустріли вітальною піснею у виконанні місцевого самодіяльного квартету «Водограй» та традиційним короваєм.
Чудове свято нікого не лишило байдужим. Люди веселились,співали, танцювали, ласували смачними наїдками та напоями. «Четвертий рік приходять люди на святкування Масляної саме на територію будівництва храму Великомучениці Татіани Солонскої. Тут збираються чудові люди. А сьогодні сюди приїхав і наш народний депутат Олександр Семенович Пресман, чий благодійний фонд «Творю добро» приймає участь у будівництві храму. Члени православної громади дуже вдячні Олександру Семеновичу і Дмитру Петровичу за активну участь у житті громади села та допомогу в будівництві нашої недільної школи»,- розповів настоятель храму вмч Татіані Солонської протоієрей Вадим.

Читайте також