Народний депутат України Олександр Пресман побував з робочим візитом у Суворівському районі міста Одеси.

5 березня 2019 року голова Суворовської районної адміністрації Сергій Кондратюк відзвітував перед територіальною громадою району про роботу в 2018 році.
Ознайомитися зі звітом прийшли жителі району, керівники громадських організацій, органів самоорганізації населення, голови ОСББ, педагоги і лікарі.
На зустрічі були присутні депутати всіх рівнів і мер Одеси Геннадій Труханов, які обговорили з одеситами перспективи розвитку району та шляхи вирішення проблемних питань.
В залі був присутній і народний депутат України Олександр Пресман, якого запросили до участі в офіційному заході. У своїй промові Геннадій Леонідович Труханов подякував народному обранці за співпрацю. «Народні депутати України Дмитро Голубов та Олександр Пресман завжди готові прийти на допомогу, «підставити плече». Вони завжди поряд і це дуже добре. Саме так і мають працювати народні обранці»,- підкреслив мер міста Одеси.
Частина Суворівського району входить до складу 139-го виборчого округу, що за нього відповідає народний депутат України Олександр Семенович Пресман.
В свою чергу голова РДА Суворівського району Сергій Кондратюк теж зазначив плідну працю народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана, з яким керівництво Суворівського району співпрацює не перший рік, здійснюючи спільні проекти.
Олександр Семенович подякував керівникам міста за довіру та теплі слова і звернув увагу присутніх на те, що вже підписаний указ діючого президента України Петра Олексійовича Порошенко, за яким території Куяльницького лиману отримали статус курорту державного значення.
Куяльницькі грязі, що мають лікувальні властивості, використовують при лікуванні опорно-рухового апарату, периферичної нервової системи, гінекологічних захворювань, захворювань чоловічих статевих органів, органів шлунково-кишкової системи. Крім того, при лікуванні різних захворювань використовують мінеральні води Куяльницького лиману.
У доповненні до законопроекту визначено межі округу і зон санітарної охорони курорту Куяльник. Кабінет міністрів зобов’язаний протягом шести місяців затвердити режим округу і зон санітарної охорони курорту Куяльник. Одеса має зайняти гідне місце серед лідерів туристичної галузі Східної Європи.
Того ж дня народний депутат України Олександр Семенович Пресман та член його команди Сергій Сергійович Щербич провели прийом громадян . Разом з ними працювала депутат Одеської міської ради Тетяна Василівна Плаксій.
На прийом до народного обранця завітали мешканці Суворівського району міста Одеси та жителі Лиманського району. Люди звертались з різними проблемами особистими і громадськими, і кожен мав надію на допомогу.
Голова Крижанівської сільської ради просила допомогти з водопостачанням, бо 90 будинків в селі Ліски залишились без питної води. Народний депутат зразу зателефонував керівництву Інфоксводоканалу та обговорив відновлення водопостачання.
Багатодітна мати звернулась з проханням придбати два слухових апарати для її двох дітей, які практично нічого не чують. Ці апарати коштують більш як 100 000 грн, тож для багатодітної родини це величезні кошти.
Ще одна проблема – відсутність асфальтного покриття на одній з вулиці. Для мешканців це горе, бо через ями на дорозі до них відмовляється їхати автомобіль скорої медичної допомоги. Для людей похилого віку це питання життя та смерті в прямому сенсі.
Усі ці питання потребують негайного рішення. Тож народний депутат, що працює у тісному зв’язку з представниками місцевої влади, намагається допомогти кожному як в масштабах цілого 139-го виборчого округу або району,так і особисто кожній людині, що звернулась до свого народного обранця. Народний депутат України Олександр Пресман завжди «на зв’язку».

Читайте також