Олександр Пресман: “Р-33 мало збудувати, її треба зберегти!”

Шостого березня для народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана запланована дуже насичена програма. Перша зустріч з активістами сіл Павлівка та Степанівка відбулась в селі Милолюбівка. Сьогодні туди вже прибула потужна техніка, дві бригади шляховиків, що мають приступити до роботи по капітальному ремонту дороги Р -33. Разом з активістами Леонідом Стояновим та Павлом Аксентієм, та з головою Роздільнянської РДА Наталею Бараненко народний депутат України Олександр Пресман доклав багато зусиль, щоб нарешті ця дорога була відремонтована. І не аби як, а капітально.
У капітальному ремонті дороги приймуть участь дві будівельні організації:» Ростдорстрой « ( директор компанії Олексій Андрюшин ) та «Автомагистраль –Юг» (ген директор Микола Тимофієв). Обидві компанії добре себе зарекомендували у дорожньому будівництві та виконують повний технологічний комплекс будівельно-монтажних робіт з реконструкції автомобільних доріг. Олександр Семенович особисто спілкувався з представником групи «Рост», депутатом Одеської обласної ради Юрієм Шумахером, який пообіцяв, що якість ремонту дороги буде відповідати всім стандартам.
Треба не тільки капітально відремонтувати дорогу, але й зберегти її. На жаль, до сокового заводу, що в селі Степанівка влітку, саме в спекотну погоду, приїздить багато фур, які шкодять асфальтове покриття . От і сьогодні народний обранець побачив коло прохідної підприємства кілька загружених під зав’язку великогрузів. Завадити цьому можна тільки встановивши на трасі стаціонарну вагову, щоб закрити проїзд для вантажівок, що перевищують встановлені норми ваги. Саме це питання обговорювали на зустрічі народний депутат, активісти сільської громади та керівник Роздільнянської РДА Наталя Бараненко . «Цю дорогу ми побудуємо разом»- пообіцяв людям народний обранець. А свої обіцянки Олександр Пресман звик виконувати.

Читайте також