Олександр Пресман: “…не спонсор, а просто Пресман любить вас!»

Мешканці селища Велика Михайлівка завжди весело святкують жіночий день. Цього року напередодні свята 8 Березня у місцевому палаці культури багатолюдно. Сьогодні тут проходить конкурс «Місс Весна». На свято запросили народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана, що є почесним судією усіх конкурсів в селищі. Народний обранець не підвів, завітав на свято, хоча до того вже зустрічався з активістами Роздільнянського району з питань капітального ремонту дороги Р-33.
На сьогодні у Олександра Семеновича ще багато заплановано зустрічей та заходів. Але він з радістю звертається до жінок Великої Михайлівки з теплими словами привітань та з найкращими побажаннями. Адже конкурс «МІсс Весна» саме напередодні свята 8 березня і присвячений саме жінкам.
«Коли кажуть спонсор, це не вірно! Я просто люблю жінок»,- так почав свою вітальну промову Олексанлр Пресман,- «Мене вдома оточують мої кохані жінки – моя мати, якій 82 роки. Щоб ми усі радувались такому віку. Моя кохана жінка, що піклується про мене. Чудові жінки, що сидять у цьому зали напевно кохають своїх чоловіків та самі є коханими. Тому дорогі наші дружини, дорогі наші мами, зі святом усіх вас, з наступаючим святом 8 березня. Для мене лише кілька свят є основою мого життя. Це день Перемоги, і ніколи іншого дня Перемоги я не буду святкувати. І звичайно ж, ми відстояли міжнародний жіночий день 8 березня. Ваше свято, з яким я сьогодні приїхав вас привітати.» Олександр Семенович побажав усім миру: «Буде мир – буде жінка, буде жінка-буде весна і все, що дарять нам жінки – дітей, віру в кохання та в людину. Тому не спонсор, а просто Пресман любить вас!».
Це чудово організоване свято готувала Об`єднана Великомихайлівська громада під керівництвом Тетяни Жарської, що вже багато років співпрацює з народним обранцем. Як и голова Великомихайлівської селищної ради Катерина Лаптієнко, яку Олександр Семенович, користуючись нагодою, запросив прийняти участь в паломництві до Єрусалиму за Благодатним Вогнем.
Олександр Семенович привітав і учасниць святкового заходу – конкурсу «Пані Весна 2019». Кожна з 30 конкурсанток отримала у подарунок від народного депутата мультіварку.
В Великомихайлівському районі триває привітання активісток та найкращих представників різних професій. Помічник народного депутата України Олександра Пресмана Валентина Гамар, від благодійного фонду народного обранця «Творю добро» вручає жінкам премії та передає чудові побажання він Олександра Семеновича.

Читайте також