Творчий колектив з села Василівка з великим успіхом дебютував на ярмарку в Біляївці.

Допомогу в організації творчої поїздки до райцентру надав благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро». А ще виділив кошти на придбання костюмів для виступу. Вокалісти з Василівки привезли додому не тільки грамоти та нагороди, але й цінні подарунки. Гарний сервіз був переданий для сільського будинку культури, яким керує помічник народного депутата України Олександра Пресмана Галина Олександрівна Неплій.
Великим успіхом користувалася частування, що його представили мешканці Василівки у своєму гарно оформленому наметі. Чого там тільки не було! І запашні тоненькі млинці , і вареники з різними начинками, і рум’яні пухкенькі пиріжки.
«Ми гідно представили село Василівку на святі в Біляївці. Особливу подяку хочемо висловити народному депутату України Олександру Пресману, без якого ця поїздка не відбулася б. Він не перший раз підтримує наше село в різних починаннях », – розповіла Галина Олександрівна.
Ввечері 9 березня народний обранець заїхав до Василівки на зустріч з самодіяльни колективом. Разом заспівали пісень та побалакали про подальший розвиток та підтримку талановитих мешканців регіону.

Читайте також