Красносільська ОТГ відсвяткувала Масляну разом зі своїм депутатом.

На святкування Масляної, яке відбулося 10 березня, в день Прощеної неділі, мешканці Красносілки запросили народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана. Олександр Семенович звик, що він завжди на свята, куди б не приїхав, дарує подарунки. Але сьогодні сюрприз чекав на самого народного депутата. Керівник союзу воїнів-інтернаціоналісті Лиманського району «Каскад» Наконечний Володимир Іванович вручив Олександру Семеновичу Пресману Почесну грамоту від Всеукраїнського Союзу ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) за підписом голови Червонописького Сергія Васильовича.


Це була несподіванка, але дуже приємна. У народного обранця вже є кілька грамот та подяк, а також дві медалі від афганського братерства. Але він цінує кожний знак уваги від цих мужніх суворих людей.
«Для мене ця грамота особливо почесна і багато значить в моєму житті», – зазначив народний депутат у своєму відео зверненні. Від гаряче подякував усім афганцям. Всебічну допомогу від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» воїни –інтернаціоналісти отримують вже дев’ятий рік поспіль.
Чудову сонячну погоду псував холодний шквальний вітер. Але людей на свято прийшло дуже багато, бо ж Красносілка вміє веселитись. З святкової сцени Олександр Пресман звернувся до присутніх на святі зі словами привітань. «У природи немає поганої погоди і сьогодні Красносільська громада дуже яскраве тому підтвердження»,- почав свою вітальну промову Олександр Семенович. Він привітав жінок з минулим святом 8 Марта, ще раз побажав їм жіночого щастя та миру. Благодійний фонд Олександра Пресмана привітав жінок Красносільської громади . Напередодні в місцевій школі було вручено 100 премій найактивнішім жінкам Красносільської ОТГ.


«Сьогодні Прощена неділя, тож я хочу попросити у всіх вас вибачення. Може когось образив ненароком, не почув, то щиро прошу мене простити.
Коли я дивлюсь на фасад нової школи, що сьогодні будується в Красносільці, твердо вірю, що разом з Миколою Петровичем Майдебурою (голова Красносільської ОТГ) та з Мариною Петрівною Архірій( заступник голови) у нас все збудеться та здійсниться. Я з вами вже дев’ятий рій і вважаю, що Красносільська громада – найліпша в Україні. Вміє і святкувати і працювати. Дякую вам за терпіння! Дякую вам за довіру! Дякую вам за нашу взаємну любов! Гарного настрою! Миру в Красносільці, миру в Україні!.»,- зазначив народний обранець.
Він подякував голові Красносільської ОТГ за підтримку та плідну спільну працю: «Особлива пошана Миколі Петровичу Майдебурі. Ця людина не просто мій друг, це людина з якої я беру приклад.» Мешканці Красносілки гаряче аплодували своєму народному депутату.
А тим часом свято набирало обороти. Яскраві намети просто вражали фантазією. Цікаві конкурси, номери самодіяльних артистів розважали гостей свята. А що до наїдків і напоїв, то такої кількості «смаколиків» важко собі й уявити. Запашні млинці, вареники , різноманітна рум’яна випічка.
Переможці в конкурсі «Найсмачніший млинчик», господині Іванівського НВК отримали чудовий приз від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» – електромлинницю.
Усіх дуже вразив вчинок переможниці лотереї. Головний приз -планшет – дістався володарці лотерейного квитка №177 Марії Габінській. Але дівчина вирішила передати свій виграш вихованцям Красносільського будинку-інтернату. Чудовий гарний вчинок! Молодець! Адже творити добро так просто і так важливо!
Цього ж дня народний обранець зустрівся з жінками-активістками в приміщенні сільської ради. Він ще раз привітав представниць «кращої половини людства» з жіночим святом. Ще 60 премій знайшли своїх господинь.

Читайте також