Фонд Олександра Пресмана “Творю добро” підтримав таланти Кучурган.

9 березня в селі Кучурган Роздільнянського району відбувся традиційний конкурс «Кучурган має талант». Усіх бажаючих запрошували на «захоплюючий концерт, який відкриє вам неочікувані таланти жителів села». Організатори заходу обіцяли продемонструвати «багато цікавого, що надихне вас на нові можливості спробувати те, що обов’язково принесе вам радість та гарний настрій». Саме так було написано в концертній афіші, що запрошувала глядачів до місцевого будинку культури.

На чудовий конкурс запросили і почесного гостя – народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана. Жоден цікавий захід в селі Кучурган не відбувається без участі народного обранця, без його підтримки та допомоги в організації. Олександр Семенович не тільки відгукнувся на запрошення і приїхав до села, але й привіз з собою команду помічників.
Зі святкової сцени народний обранець привітав жінок зі святом 8 березня. Цього року в 139-му окрузі святкові вітання отримали майже 3000 жінок в п`яти районах та місті Южне. Кожна активістка округу була відзначена премією на честь міжнародного жіночого дня 8 Березня. Премії отримали й кращі жінки села Кучурган. Але сьогодні Олександр Семенович з святкової сцени звернувся до усіх жінок, що сиділи у залі.
«Хочу ще раз привітати дорогих наших жінок з 8 Березням: усіх бабусь,сестер, дружин, матерів, дочок , внучок и маленьких правнучок! Кожен день 8 березня, 18 березня, 28 березня і взагалі кожний день, ми маємо вам завжди казати «дякую» за те, що ви є у нашому житті, за те, що ви нас терпите, кохаєте, народжуєте нам чудових діточок та є нашими Берегинями, які завжди нас прощають. Тому що жінки створені Богом. І ще раз, з любов’ю до самих кращих, гарних та чудових кучурганських жінок!»,- зазначив у своєму привітанні Олександр Пресман.


Народний обранець вважає, що в Кучургані стільки талановитої молоді, що сцени будинку культури буде замало, щоб вмістити усіх. Але мають перемогти найсильніші. Хоча благодійний фонд Олександра Пресмана вирішив відзначити усіх . У конкурсі приймуть участь 21 талант Кучурган, і кожен отримає чималу премію від народного обранця. Після закінчення конкурсу і визначення переможців, премії учасникам, з теплими побажаннями, вручить керівник громадської приймальні народного депутата України Олександра Пресмана Галина Нагорняк. Учасники конкурсу виявили таланти до танцю, до вокалу, до малювання. Саме в цих номінаціях змагались діти. Це була дуже яскрава та цікава програма, майже шоу.
«Наші українські дітлахи найталановитіші в усьому світі»,- вважає Олександр Пресман. Його благодійний фонд «Творю добро» має програму, яка вже багато років підтримує талановиту молодь 139-го виборчого округу, та допомагає розвитку молодих талантів . «Підтримати, допомогти, надати однакові можливості кожній дитині незалежно від соціального статусу і доходів сім`ї», -це життєва позиція і принцип роботи народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана.

Читайте також