Олександр Пресман відвідав інтерактивний урок хімії в ЗОШ с. Кучурган.

Зустріч в селі Кучурган відбулась в Кучурганській ЗОШ. Народний обранець відвідав інтерактивний урок хімії, на який його запросила директор школи Лариса Василівна Пашура. На цьому заході були присутні й батьки учнів школи. Пані Лариса з гордістю продемонструвала можливості нового обладнання , яке нещодавно отримала школа.

XIAOYI

З Кучурганською ЗОШ народного депутата України Олександра Пресмана пов`язує співпраця та щира дружба довжиною у 8 років. За цей час зроблено багато добрих справ, вирішено безліч нагальних проблем , надано допомогу з різних питань. Нещодавно благодійний фонд Олександра Пресмана прийняв участь у фінансуванні заміни системи опалення в спортивній залі школи. Сьогодні на порядку денному заміна підлоги в одному з класів. Саме з цим проханням підійшли до Олександра Семеновича батьки учнів. Фонд Олександра Пресмана «Творю добро» допоможе учбовому закладу необхідними будівельними матеріалами, а вже настелять нову підлогу небайдужі та умілі майстри села Кучурган. Також у школі фондом «Творю добро» створено комп’ютерний клас. «Попереду ще багато роботи, але ми йдемо в вірному напрямку», – вважає народний обранець.

Милосердя та увага до людей. Відчувати чужий біль, як свій особистий добре вміє Олександр Семенович. З великим задоволенням та сердечністю відвідує Олександр Семенович заслужені вчительку, колишнього директора Кучурганської школи Ніну Хомівну Шитру. Їх знайомство відбулось нещодавно, але тепер жоден візит народного обранця до села Кучурган не обходиться без зустрічі з цією чудовою жінкою. Спілкування з нею наповнює народного обранця енергією та бажанням працювати для людей. «Вона дуже схожа на мою матір»,- каже Олександр Семенович. Для Ніни Хомівни у народного обранця завжди є букет квітів, як знак уваги до чарівної, в будь-якому віці, жінки.

Слідкуйте за свіжими новинами на офіційній сторінці у Facebook

Читайте також