Фонд Олександра Пресмана “Творю добро” підтримав турнір по флорболу.

В місті Южне в СП «Портовик» напередодні Великодня відбувся турнір по флорболу під назвою “Exit Cup”. Участь в змаганнях взяли 13 команд з Херсонської та Одеської областей України, а також з Молдавії (м Кишинів). На чемпіонаті було представлено 5 клубів флорболу . Всього в цей день відбулося 25 матчів. Урочисте відкриття турніру розпочалося о 14.00 з привітання всіх команд-учасників. Місто Южне на чемпіонаті представили спортсмени 3 коман д в складі флорбольного клубу “Южний» : команда «Молот» (категорії «U11»), “Самсон” (категорія “U13-15”), «Южний » (чоловіки, старша категорія). Вперше підтримку в проведенні спортивного заходу з флорболу в Южному надав благодійний фонд “Творю добро” народного депутата України Олександра Пресмана.

Флорбол почав зароджуватися в Южному у 2017 році. Основною базою для тренувань у южненських флорболістів став спортзал АШГ, рідше – СП “Портовик”. На сьогоднішній день бажаючих займатися цим видом спорту у місті більшає. Про це повідомив Олег Дурбан, голова Федерації флорболу в Одеській області. До складу нової южненської команди увійдуть діти від 5-ти до 8-ми років. У Южному флорболом займаються як хлопчики, так і дівчатка.

“Головний критерій у процесі відбору в наш клуб – це бажання грати у флорбол. Ясна річ, що у нас в складі люди спортивні. Цей вид спорту досить важкий, більше втомлюєшся, вище динаміка, багато хто не витримують такого навантаження. Тому звичайно важливим є наявність фізичної підготовки. У нас в клубі є і чемпіони з боротьби, альпінізму, плавання і т.д. “- розповів Олег Дурбан.

Учасників турніру привітала помічник народного депутата України Олександра Пресмана Марина Орлова. Олександр Семенович завжди допомагає юним спортсменам міста. Це ї талановиті учасники хореографічних гуртків, а ще команда по кікбоксінгу. Але сьогодні вперше народний обранець допомагає в організації турніру з флорболу.
Флорбол це по- суті хокей у спортивній залі, без ковзанів, але з пластиковою ключкою та пластиковим м’ячем. Помічник народного депутата України наголосила, що Олександр Семенович завжди намагається підтримати молодіжний спорт у своєму регіоні. На знак вдячності та поваги , та як подарунок на день народження, який народний депутат України Олександр Пресман відзначив 10 квітня, голова федерації флорболу передав народному обранцю флорбольну ключку.
Влітку, 10-16 червня, в Южному запланований масштабний спортивний фестиваль «Кубок Чорного моря» за участю команд з усієї України. Спеціальними гостями змагання стануть представники флорболу зі Швейцарії та Фінляндії. Турнір триватиме тиждень в СП «Портовик». В минулому році на подібний фестиваль в місто Южне з’їхалося понад 300 спортсменів, южненська команда тоді зайняла 3-е місце.

Читайте також