Благодатний Вогонь восьмий раз доставили до храмів 139-го виборча округу.

У просторому залі нового терміналу Одеського аеропорту зібрались десятки людей. Усі в очікуванні прибуття особливого рейсу . Саме на ньому мають привезти до Одеси Благодатний Вогонь. В залі прильоту рідко побачиш такий ажіотаж. Ціла черга з лампадками і свічками вишикувалась на зустріч особливої делегації. І ось літак з Ізраїлю приземлився, і до віруючих їде частинка Божественного Дива.

Митрополит Одеський та Балтський Олексій, що йде на чолі делегації вітає віруючих словами, які з цієї миті стали вітанням для усіх православних віруючих аж до свята Трійці: «Христо Воскрес!».

Сьогодні Благодатний Вогонь поїде по усій області. Члени делегації, яких запросив прийняти участь в паломництві благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро» особисто доставлять Благодатний Вогонь у свої регіони.

Це Микола Петрович Майдебура, голова Красносільської ОТГ, Катерина Максимівна Лаптієнко – голова Великомихайлівської селищної ради. До аеропорту приїхали і представники інших регіонів 139-го округу: з міста Южне керівник профспілкової організації ОПЗ Дрібнохід Володимир Якович, Фонтанка – голова Фонтанської сільської ради Наталя Пилипівна Мішина. Саме вона отримала часточку Благодатного вогню особисто від народного депутата України Олександра Пресмана.

В почесній місії доставки Благодатного Вогню до храмів 139-го виборчого округу прийняли участь також представники команди народного обранця: депутати Одеської облради Микита Кузькевич , Дмитро Чапір та Ігор Іоганов, помічники Олександра Пресмана Марина Орлова, Антон Муравенко та інші. Сам народний депутат України також особисто приймав участь в доставці Благодатного Вогню в храми 139-го округу. Благодатний Вогонь являється святинею для віруючих, а його появу вважають Дивом Господнім. Він спалахує кожний рік у храмі Гробу Господнього в Єрусалимі в день Великої Суботи , напередодні святкування православними Великодня – Христова Воскресіння.

«Емоції переповнюють, і це, в першу чергу, емоції добра, життя і об’єднання. Благодатний Вогонь об’єднує всіх добрих людей, які хочуть миру, процвітання і благополуччя кожній родині . Сьогодні з Одеського аеропорту, Благодатний Вогонь поїде в усі райони області і обов’язково буде доставлений в усі храми 139-го виборчого округу »,- ділиться настроєм Олександр Семенович.
Команда народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана, на чолі з самим народним обранцем, вже склала маршрути доставки Благодатного Вогню. Лампади з Благодатним Вогнем повезуть відразу по 11 напрямкам, що б до початку освячення Великодніх пасок, доставити частинку цього чуда Господнього в кожен храм округу.
У села Степове, Лиманське, Кучурган, Степанівка, Яковлівка, Марківка частку Благодатного вогню доставить депутат Одеської обласної ради Ігор Іоганов.

Народний депутат України Олександр Семенович Пресман взяв на себе місію доставки лампад в Свято-Миколаївський та Свято -Іннокентіївскій храми міста Роздільна,і в храм Святителя Іоанна Богослова у Великій Михайлівці , в храм Успіння Пресвятої Богородиці в селі Захарівка і в Свято-Архангело-Михайлівський храм смт Затишшя.

У села Знам’янка, Цибулівка, Новоборисівка, Новопетрівка, Анастасіївка Благодатний Вогонь доставлять помічники народного депутата України Антон Муравенко і Марина Орлова.
Представник Артема Табалова – помічника Олександра Пресмана, доставить БО в села Єгорівка, Болгарка, Бурдовка, Єреміївка, Новоукраїнка.
Галина Олександрівна Неплій – голова громадської приймальні в Біляївському районі, доставить Благодатний Вогонь в села Кам’янка, Секретарівка, Василівка Біляївського районі.
В Суворовський район міста Одеси лампаду з живим вогнем доставить Тетяна Василівна Плаксій.

Помічник народного депутата України Сергій Щербіч поїде в села Олександрівку, Світле, Крижанівка, Фрнтанку, Нову Дофінівка, Чорноморське. Нові Біляри.
Глава Красносельской ОТГ Микола Петрович Майдебура, який брав участь безпосередньо в паломництві в Святу землю, доставить БО в свой округ.

Член команди народного обранця, депутат Одеської обласної ради Дмитро Чапір об’їде села Дачне, Холодна Балка, і села Міжлимання (Августівку, Іллінку, Маринівку, Протопопівку.) Також, виконуючи добру і важливу місію, Дмитро Чапір у Великодню ніч передавав Благодатний вогонь віруючим 15 округу Одеської області Біляївського району, які зібралися в храмах в очікуванні. Кожен, хто прийшов до храму, забрав частинку священного вогню з собою.
У села Палиєво і Вигода Благодатний Вогонь доставлять священик отець Вадим і Галина Іванівна Гончаренко.
«Сьогодні Благодатний Вогонь зможе прийти в кожен маленький будинок, в кожну сім’ю, де його чекають. Треба просто зайти до храму і запалити свою лампаду », – підкреслив Олександр Семенович. Цього року паломництво делегації 139-го виборчого округу супроводжували деякі труднощі, але ж «головне, це бажання. Благодатний вогонь це велика та об’єднуюча сила. Він об’єднав людей в храмі Гробу Господнього, тут в Одеському аеропорту, у нас в 139-ому виборчому окрузі », – зауважив народний депутат України.

 

 

 

Читайте також