День Перемоги. Помічники Олександра Пресмана у Южному, привітали ветеранів..

Місто Южне привітало своїх ветеранів . Сьогодні в місті мешкає 11 учасників Великої Вітчизняної війни. Кожного особисто привітали помічники народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана та разом з найкращими побажаннями передали адресні премії від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро».
9 травня, в День Великої Перемоги, в Южному пройшли урочисті заходи. Традиційно зранку керівники міста та прості громадяни поклали до пам’ятника загиблим перші весняні квіти. Хвилиною мовчання віддали дань поваги та пам’яті героям. А потім в приміщенні Ради ветеранів відбулась урочиста зустріч для тих, хто спромігся прийти на свято. Ветеранів, що за станом здоров’я не змогли бути присутніми на урочистих зборах, представники команди народного обранця відвідали на дому.
«В цей чудовий весняний день – день Перемоги, кожен учасник Великої Вітчизняної війни має відчути піклування та турботу своїх нащадків. Це сьогодні найважливіший наш борг. Бо завтра може бути запізно»,- вважає народний обранець.

Читайте також