В селі Фонтанка п’ятикласників посвятили в гімназисти.

В школі-гімназії села Фонтанка Лиманського району пройшло свято посвячення учнів п’ятого класу у гімназисти. Старшокласники, що цього року покидають рідний учбовий заклад і йдуть у самостійне життя, заспівали для молодших учнів «Gaudeamus», Гимн Студентів. Але сьогодні відомий гімн зазвучав на українській мові – випускники славили рідну школу. Вдягнені в чорні мантії та квадратні академічні шапочки, старшокласники виглядали дуже ефектно.
На святково прикрашеному подвір’ї школи зібрались вчителі, батьки учнів та почесні гості. Сьогодні до школи завітав і помічник народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана, Сергій Щербич.
Олександра Семеновича добре знають в селі Фонтанка – і медики, і вчителі, а особливо школярі та їх батьки.
П`ятикласники були схвильовані, бо ж від сьогодні вони вже не просто учні, а саме гімназисти. Вони ретельно готувались до посвяти і відчували важливість події та свою відповідальність. Вчителька провела їх строєм по колу, і вони принесли клятву, доторкнувшись до глобуса та символів гімназії.
Але ось, під звуки маршу, старші гімназисти підійшли до молодших друзів та передали їм свої мантії та академічні шапочки. Тепер вже справжні маленькі гімназисти йдуть шкільним подвір’ям – горді та серйозні. Молоді інтелектуали прийняті в перший гімназійний клас.
Це було чудове свято з виступами шкільних талантів, з чудовим настроєм та радісними посмішками, що сяяли замість сонця, яке в цей день сховалось за хмарамиі. Але похмура погода не змогла зіпсувати святкового настрою. Помічник народного депутата України Олександра Пресмана , Сергій Щербич привітав п’ятикласників з чудовою посвятою, та запросив їх на улюблену програму «Канікули з Пресманом», яка, як завжди, розпочне свою роботу вже на початку червня. Школярів знову чекають цікаві подорожі та чудові розваги.

У своэму відеозверненні на Фейсбук народний обранець завірив мешканців 139-го округу, що улюблена програма «Канікули з Пресманом» , яка існує вже десятий рік поспіль, та за цей час охопила більш, як 20 тисяч школярів з 139-го виборчого округу, продовжить свою роботу і далі. Також влітку відновить свою роботу програма «Канікули з Пресманом для дорослих». У цьому році планують більш як 20 подорожей вздовж узбережжя Одеси для мешканців 139-го виборчого округу.

Читайте також