В школі села Перехрестове встановлюють нові вікна .

В селі Перехрестове почались роботи по заміні старих вікон на склопакети. Стараннями народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана, та члена його команди, депутата Одеської обласної ради Микити Кузькевича на заміну вікон з обласного бюджету було виділено 240 тисяч грн. Місцеве самоврядування села Перехрестове прийняло дольову участь в фінансуванні робіт та виділило з місцевого бюджету ще 160 тисяч грн.
Щоб не завадити проведенню занять школярів, роботи було вирішено розбити на 2 етапи. Перший етап виконають у дні весняних канікул. Другий влітку, під час літніх вакацій. Хід робіть проінспектували депутат Одеської облради Микита Кузькевич та голова Перехрестівської сільради Василь Грекуляк. Вони залишились задоволенні якістю нових вікон, що замінять старі дерев`яні. Планують замінити усі вікна.
«Це і є командна робота та впровадження енергозберігаючих технологій»,- вважає народний депутат України Олександр Пресман.
Влітку 2019 року учні Перехрестівської школи обов’язково приймуть участь в програмі «Канікули з Пресманом, що традиційно стартує в перші дні червня.

Читайте також