У Великомихайлівському районі вшанували ветеранів.

В Великомихайлівському районі в живих лишилось всього четверо учасників Великої Вітчизняної війни. За станом здоров’я на святковому параді до Дня Перемоги під звуки духового оркестру, по червоній доріжці зміг пройти лише один ветеран . Манжул Василь Федорович бадьоро промарширував , як на військовому параді. Справжній гвардієць, кавалер багатьох бойових нагород, не піддається хворобам та старості і в свої поважні роки виглядає добре. Сьогодні він гордо марширує по центральній площі , а мешканці Великої Михайлівки його радо вітають.

Символом свята Перемоги та свята Примирення в Великій Михайлівці стали традиційні маки. Червоні маки сьогодні тут були скрізь – на одежі, в руках, в траурних корзинах, що їх поклали до пам’ятника загиблим воїнам. Сам ветеран приніс бойовим побратимам червоні гвоздики – живі квіти загиблим від того, що лишився живим. В траурній ході прийняли участь представники місцевого самоврядування – Катерина Лаптієнко – голова районної ради та керівник Великомихайлівської ОТГ Тетяна Жарська. Разом з керівниками району, за дорученням народного депутата України Олександра Пресмана заслужену людину привітала його помічник, голова громадської приймальні народного обранця у Великомихайлівському районі, Валентина Гамар. Від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» ветерані вручили адресну премію та побажали міцного здоров’я.
Зою Михайлівну Жалинську, Володимира Івановича Труш, які за станом здоров’я не змогли бути присутніми на мітингу, Валентина Василівна навідала вдома. В цей день було сказано багато теплих слів. Крім адресної премії , літні люди отримали найтепліші побажання здоров’я, довгих літ та бадьорості, а також найголовніше – миру в країні. Бо ветерани, як ніхто, ненавидять війну.
Адресна премія для ветерана Великої Вітчизняної війни Поворознюк Пилипа Петровича була доправлена за місцем проживання героя – в село Цибулівка. Слова вітання розчулили героя, якому вже більше, як 90 років.
Коли піде останній ветеран, Коли знайдуть останнього солдата, Ми зрозуміємо біль душевних ран, непоправну втрату  істинної втрати…..

Читайте також