Южне відсвяткувало День працівника хімічної промисловості разом з Олександром Пресманом

День хіміка у місті Южному це всенародне свято, бо містообразуюче підприємство – рідний припортовий завод відноситься саме до хімічної промисловості. Сьогодні ОПЗ переживає не кращі часи, але люди мають надію на зміни в кращу сторону, тож свято працівників ОПЗ місто святкує, як годиться. Напередодні в місті пройшли спортивні змагання – турнір з веслування на драгонботах. Цей вид спорту користується великою популярністю, тож зібрав багато глядачів. В цей же день на міському пляжі урочисто відкрили Кубок з пляжного волейболу. Змагання з кожним роком стають все більш популярними, взяти участь в них приїжджають спортсмени не тільки з України, а й сусідніх країн і навіть з Канади. Южний – спортивне місто, де цінують та полюбляють різні види спорту. До Дня хіміка приурочили також змагання з флорболу між командами міста. Молодих флорболистів підтримав Президент федерації футболу в Одеській області, народний депутат України Олександр Семенович Пресман, що приймав активну участь в організації свята у Южному. За кошти фонду народного обранця «Творю добро» була придбана та брендована форма для спортсменів.

Зранку, в День хіміка, на центральній площі встановили велику сцену. Потроху площа заповнилась людьми, що прийшли на свято. Багато дітей, які весело «гасають» коло батьків. А на сцені вже співають та танцюють місцеві таланти. Це творчі колективи БК “Дружба, якій дуже тепло приймають глядачі.
На свято запросили народного депутата України Олександр Семеновича Пресмана, який завжди допомагає у проведенні урочистостей в місті. Олександр Семенович приїхав до Южного та не один, а з усією своєю командою. В подарунок мешканцям міста він привіз з собою самого позитивного співака, поета і композитора Олександра Кварту , який зцілює душі своїми піснями, заряджає енергією своїми танцями і піднімає настрій своїм чудовим проектом «Миру, добра, любові!» Співак не тільки полонив глядачів чудовим виступом, але й заспівав пісню разом з народним обранцем. Глядачі зустріли цей «дует» оплесками.
Сьогодні на святковій сцені Олександр Семенович Пресман разом з мером міста Володимиром Новацьким , директором ОПЗ Сергієм Назаренко та головою профспілки ОПЗ Володимиром Дрібнохідом.

Олександр Семенович привітав працівників хімічної промисловості. “Я хочу, щоб свято в Южному перейшло в робочий процес, тобто в роботу заводу. Я дуже хочу, щоб ОПЗ працював 24 години на добу 365 днів на рік і бажаю цього южненцям. Щоб ОПЗ запрацював, щоб люди отримували гідні зарплати, щоб не “розтягували” наших фахівців по світу. Чим більше прекрасних керівників і фахівців буде повернуто в Южний, тим більше буде процвітати і місто, і завод “- зазначив народний депутат України.
Мешканців Южного в своєму інтерв’ю привітав і голова профспілки ОПЗ Володимир Дрібнохід. Володимир Якович підкреслив, що «ОПЗ одне з найсучасніших та успішних підприємств України, але сьогодні у підприємства важкі части і воно потребує допомоги. За ОПЗ вболіває багато небайдужих людей і серед них народний депутат України Пресман Олександр Семенович. Людина, яка вже багато років в скрутну хвилину підставляє плече допомоги в вирішенні найскладніших задач, які сьогодні стоять перед підприємством: це виплата заробітної плати, пуск виробничих потужностей, повернення заборгованостей, переплачених податків і ще багато питань, які стосуються діяльності підприємства. Дуже приємно, що сьогодні народний депутат разом з нами, не дивлячись на свою зайнятість». «Мені дуже приємно, як керівнику профспілки ОПЗ, привітати Олександра Семеновича з нашим професійним святом, бо вважаю, що він вже заслужив звання «почесний хімік Одеського припортового заводу»,- додав в кінці свого інтерв’ю Володимир Дрібнохід.
Олександр Семенович привіз на свято до міста Южне ще одну чудову «зірочку», найяскравішу прикрасу української «Фабрики зірок», популярну співачку Світлану Тарабарову. ЇЇ чудовий, запальний виступ дуже сподобався містянам, тож вони не жаліли долоні, аплодуючи співачці. Увечері на центральній площі міста для южненців виступив духовий оркестр МВС України з програмою під назвою “Мідні звуки свята”.

DCIM100MEDIADJI_0053.JPG
DCIM100MEDIADJI_0050.JPG
DCIM100MEDIADJI_0037.JPG
DCIM100MEDIADJI_0035.JPG

Читайте також