ВЕСЕЛКОВИЙ СВІТ ДИТИНСТВА – ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ВІДСВЯТКУВАЛИ В ЗАХАРІВЦІ

Сьогоднішнє районе дитяче свято дало старт малечі відправитись у тривале відпочинкове плавання по країні Розваг. Розважальних майданчиків у райцентрі було чимало. Свято принесло купу радощів, пригод та чудес не лише малечі, а й дорослим, які із задоволенням і втіхою спостерігали ігри, концерти, казкові дійства, виставки малюнків, спортивні змагання тощо за участю своїх дітей . Цьогоріч святкова програма, за дорученням голови районної державної адміністрації Олексія Кузьмича Осійчука готувалась завчасно і скурпульозно, відповідальні спеціалісти і оргкомітет продумували усе до найменших дрібниць. Дорослим добре відомо, що у роботі з дітьми дрібниць не буває, слід бути готовим до найкрутіших поворотів. Наші діти — веселі й бешкетливі, виважені й смішні, а іноді не за віком серйозні, – та все ж щиро і безпосередньо щоденно наповнюють наше життя насиченим змістом, приємними турботами й несподіванками.
Розпочалось свято у районному Будинку культури підготовленим концертом та з привітанням депутата облради Микити Кузькевича, керівників району. Вщент переповнена велика глядацька зала час від часу вибухала оплесками, сміхом, дружніми вітаннями дітвори. Дорослих тішило, що у районному святі брали участь дітки зі шкіл і дошкільних закладів району.
Юне покоління Захарівщини вкотре порадували народний депутат України Олександр Семенович Пресман і депутат Одеської обласної ради Микита Дмитрович Кузькевич. Благодійний фонд Олексанлра Пресмана «Творю добро» презентував дітям пречудову циркову програму «Школа чародійства» та смачне морозиво.
Дитинство – чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні. А ми, дорослі, відповідальні за це.

Читайте також