«Канікули з Пресманом для дорослих» – перший пішов.

Відбулася перша поїздка в рамках програми «Канікули з Пресманом для дорослих». На борту катамарана «Хаджибей» – 200 представників команди народного депутата України Олександра Пресмана з Роздільнянського і Великомихайлівського районів. Це вчителі, які приїхали на відпочинок після закінчення навчального року, медичні працівники, працівники соціальної сфери і сфери обслуговування, представники активів громад і місцевого самоврядування – всі, хто разом з народним депутатом України працює для поліпшення життя в своєму регіоні. Групи супроводжують Валентина Василівна Гамар і Галина Василівна Нагорняк – голови громадських приймалень народного обранця в Великомихайлівському і Роздільнянському районах. Це не просто члени команди, «це мої вчителі», – каже Олександр Семенович. У своєму інтерв’ю він привітав всіх з прекрасним святом: «Прекрасний день -1 червня. Вважаю міжнародний День захисту дітей кращим святом №1 .. Є День Перемоги, Великдень, Новий рік, але наші діти – це наше майбутнє. Я хочу, що б наше майбутнє було щасливим. Що б наші діти завжди могли себе почувати захищеними, улюбленими, люблячими, тому що вони справжні, тому що їх маленьке серце завжди дарує тільки любов і тепло. Моє серце відкрите для них завжди. Тому, з любов’ю до батьків, до дітей, з початком канікул. «Канікули з Пресманом» сьогодні стартують на катамарані «Хаджибей». 1 червня, це прекрасний час, Чорне море, сонячний день .. Дай Бог, що б у всіх була така ж погода в душі, яка сьогодні на вулиці. І, головне, щоб в Україні настав мир. Головне, щоб мирне небо України, непереможною, неподільної, православної, завжди було у нас в душі. Зі святом, дорогі мої!».

На катамарані багато людей. Всі вони насолоджуються морською прогулянкою, веселяться, співають і танцюють. Директор ЗОШ села Вишневого Великомихайлівського району Свідовий Сергій Володимирович щиро подякував народному депутату : «Разом з командою Олександра Семеновича Пресмана ми працюємо вже на протязі 9 років. І команда Цебріковської об’єднаної територіальної громади знову ж таки тут. Дуже вдячні за цей чудовий відпочинок, тому що дійсно це подарунок від Олександра Семеновича . Вчора закінчився учбовий рік, і сьогодні тут присутні вчителі і моєї школи, і Цебріковської ОТГ. Ми дуже вдячні, що вдало провели сьогодні день. Хочу подякувати, бо дуже багато добрих справ було зроблено за період нашої дружби з Олександром Семеновичем. Я представляю сьогодні нову команду, яка буде підтримувати Вас. Ми знаємо, чули та бачили, що 21 липня вибори до Верховної Ради. Олександр Семенович, Ви маєте там бути, ми підтримаємо Вас – увесь 139-й округ. Ми дякуємо за все, що Ви робите для людей і за цей прекрасний сонячний день».

Щирі слова подяки висказала Лагутіна Лариса Андріївна, художній керівник школи – інтерната для дітей з особливими потребами; «Чудово, що в такий сонячний день ми змогли приїхати в це сонячне місто. Завдяки Олександру Семеновичу влаштована ця поїздка. Це просто чудо. Сьогодні чудовий день – День захисту дітей. І особливо для мене, яка є педагог. Це навіть символічно, що в цей день до мене увага, як до дитини. Я оточена турботою, теплом. І ще у мене є особиста повагу до Олександра Семеновича, тому що такі добрі діла, які робить він, дорогого коштують. Я працюю в школі-інтернаті для дітей з вадами розумово розвитку і знаю, як дорого коштує увага для дітей, як важливі «Канікули з Пресманом», які він організовує. Ось ця любов, ось ця турбота, і дай Бог цій людині ще довго-довго оточувати людей тією увагою і теплом, які у нього є всередині. Я бачила його сім’ю. Чудова сім’я! І тільки той, хто має це прекрасне усередині, може посіяти це прекрасне зовні. Ще раз величезне спасибі від наших лимачан – я представляю ще народний хор «Надія». Від бабусь йому великий – великий привіт. Здоров’я, добра і довголіття.

Катамаран зупиняє свій хід і кидає якір у відкритому морі. Починаються морські купання під наглядом вправної команди. Цей етап морської прогулянки і особливо люблять все її учасники. Людей переповнюють емоції, вони дружно дякують Олександру Семеновичу і висловлюють надію на подальшу співпрацю.

“Ми з вами. Ми готові Вас підтримати. Нам потрібен саме такий депутат! Ми всі члени команди Олександра Пресмана! Ми Вам довіряємо! »- говорять люди.

Від Затишшя і Торосове до міста Южне 2 дні інтенсивно працюють представники команди народного депутата України, його помічники – Сергій Щербич, Дмитро Чапір, Артем Табалов, Антон Муравенко і багато інших. Сьогодні в багатьох населених пунктах пройшли святкові заходи. Дітей вітали смачним морозивом та соком, аніматори проводили ігри та вікторини, були затребувані надувні гірки та батути, проходили циркові вистави. Попереду ще ціле літо і діти 139-го виборчого округу проведуть його разом з програмою «Канікули з Пресманом, а дорослі з« Канікулами з Пресманом для дорослих ».
Завтра святкові заходи пройдуть в місті Южне, селі Олександрівка та Холодна Балка .

XIAOYI

Читайте також