Відпочиваємо разом з «Канікулами з Пресманом».

В неділю чудовий відпочинок разом з «Канікулами з Пресманом для дорослих» відбувся для мешканців Роздільнянського та Захарівського районів. На борту катамарана «Хаджибей» зустрілись лікарі, медичні працівники середньої ланки, вчителі, що закінчили учбовий рік, працівники соціальної сфери та сфери обслуговування, активісти сільських та селищних громад. До відправлення катамарану на борту разом з людьми народний депутат України Олександр Семенович Пресман. Він спілкується з мешканцями двох районів, залюбки фотографується з людьми. Чудовий відпочинок впродовж трьох годин серед друзів на морських просторах – це дорогого варто.

Вчителька з Новозарицької школи Захарівського району Музика Наталя Петрівна висловила спільну думку та подякувала народному обранцю: «Я хочу подякувати Олександру Семеновичу Пресману, що у нас є такий депутат. За 8 років дуже багато у нас зроблено. Від імені батьків, від імені дітей ми дуже йому вдячні за «Канікули з Пресманом», за ті двері, які поставили ( в школі). Сьогодні в селі Першотравневе в цьомц році мають поставити водонапірну башту. Він багато чого зробив: провів у школу нам інтернет, дав нам комп’ютер. Сільська бібліотека та школа отримала електрочайники – маємо чим закип`ятити чай. Ми вдячні, що у нас є такий депутат».
Біля банера «Я в команді Пресмана» справжній ажіотаж. Люди стають у чергу, щоб сфотографуватись «на добру згадку». «Ми усі в команді Пресмана. Працювати разом з нашим народним депутатом – це справжня честь, бо він у нас справді народний – зажди на зв’язку, завжди відкритий до спілкування. З любим питанням можна звернутись до Олександра Семеновича, або його помічників – відмови не буде», – кажуть люди. Гарна погода, яскраве сонце, чудове лагідне море – усе створює святковий настрій. А морські купання у відкритому морі – це верх насолоди. А ще танці та пісні, жарти та вибухи сміху.
Три години пролетіли, як одна хвилина. В ось вже катамаран повертається до рідного причалу. Трохи стомлені, але задоволені люди сходять на берег. Спільна світлина на згадку про чудовий відпочинок і дорога додому. А ще чудові враження та приємні спогади надовго.

Читайте також