Дві групи школярів стали учасниками програми «Канікули з Пресманом».

4 червня стартувала улюблена програма школярів 139-го виборчого округу «Канікули з Пресманом» . До Одеси приїхали школярі з Великомихайівського та Лиманського районів . 34 восьмикласника з Великомихайлівської опорної школи та 31 вихованка Красносільского будинку – інтернату для дітей з особливими потребами. Діти провели день у чудових розвагах на атракціонах Луна-парку. Вчитель біології з Великої Михайлівки Валентина Ільїна , що супроводжувала учнів, поділилась своїми враженнями: «На кожні канікули наші діти їдуть на екскурсії, завдяки турботі народного депутата. На День святого Миколая і Новий рік діти отримують подарунки з смачними цукерками, на День захисту дітей морозиво, солодка вата, батути та надувні гірки, а зараз – чудові розваги на улюблених атракціонах. . Олександр Семенович це людина, яка дуже турбується про дітей. 20 червня в Великій Михайлівці буде відкриття нового сучасного стадіону, в будівництві якого є велика заслуга Олександра Пресмана. В нашій школі майже вся оргтехніка подарована Олександром Семеновичем».
Школярі підтримали свого вчителя та теж передали свою подяку народному обранцю. В Луна-парку дітей з Великомихайлівського та Лиманського районів зустрічали помічники народного депутата України Антон Муравенко та Сергій Орлов. Вони привітали школярів з початком канікул та пообіцяли, що зроблять усе можливе, щоб літній відпочинок став для них незабутнім та цікавим.
За час свого існування програма «Канікули з Пресманом» охопила більш як 20 000 дітей. Цього року здійснити цікаві поїздки до Одеси мають майже 3000 школярів.

SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES

Читайте також