Морська подорож для мешканців Лиманського району та Суворівського району міста Одеси.

Сьогодні цікаву морську подорож вздовж узбережжя Одеси здійснили мешканці Лиманського району та Суворівського району міста Одеси. «Канікули з Пресманом для дорослих» набули такої популярності, що, на прохання людей, кількість поїздок збільшили вдвоє. Тепер жителі 139-го виборчого округу подорожують на катамарані «Хаджибей» кожну суботу та неділю. Це третій катамаран у цьому сезоні, що традиційно проводжає народний депутат України Олександр Семенович Пресман. Спілкування з людьми – це завжди великий заряд бадьорості і та позитиву. На борту судна до Олександра Семеновича ціле паломництво – потиснути руку, поділитись добрими побажаннями, сфотографуватись на добру згадку.
Люди добре підготувались до поїздки. Зі справжньою українською хазяйновитістю накриті столи. Тут і запашний шашлик, і домашня ковбаска,соковита форель, свіжі овочі, солодка водичка та ще де які напої, що надають добрий настрій та сприяють веселощам. Як завжди до уваги бажаючих морські купання в відкритому морі. А бажаючих дуже багато, бо погода спекотна. Чудовий настрій , танці, співи, гарні усміхнені люди, що вміють добре працювати і не менш добре відпочивати. Біля банера « Я в команді Пресмана» утворилась ціла черга. Усі бажають сфотографуватись біля постаті Олександра Семеновича в білій капітанській формі. Що об`єднує сьогодні усіх цих людей? Може спільне бажання, разом зі своїм народним депутатом, працювати на благо свого регіону, покращуючи життя своїх земляків? Саме так! Усі ці люди вважають себе членами команди Пресмана, однодумцями та помічниками Олександра Семеновича, які згодні йому допомагати та працювати разом. Це мешканці Гвардійського, Фонтанки, Чорноморського Лиманського району , а ще селища Шевченко-3 Суворівського району міста Одеси. Разом зі своїми земляками на борту катамарана «Хаджибей» помічник народного депутата у Лиманському районі Сергій Щербич, якого добре знають жителі сіл та селищ цього регіону. Сьогодні він відпочиває тут разом з друзями.
Час подорожі пролетів, як одна мить. Судно повернулось у порт. Колективна світлина на пам’ять і подорож додому, де чекають рідні. Подорож з незабутніми враженнями від поїздки, з новими знайомствами та у чудовому настрої.

Читайте також