Село Августівка відсвяткувало 169 років .

Старовинне село Августівка сьогодні відсвяткувало своє 169 – річчя. Село було засновано у 1850 році на землях Міжлимання, як слобода. Сьогодні це сучасне село з розвиненою інфраструктурою. До Августівської сільської ради належать села Котовка, Протопопівка, Черевичне, селище Набережне . Вже не перший рік успішно керує громадою Августівської сільради Таран Олена Георгієвна.
Сьогодні в Августівці велике свято. До села завітали шановні гості – народний депутат України Олександр Семенович Пресман та депутат Одеської обласної ради від партії «Довіряй ділам» Дмитро Петрович Чапір.
На площі біля місцевого Палацу культури справжнє весілля. Величезна надувна гірка просто вражає розмірами та яскравими кольорами. Коло неї вже ціла черга бажаючих покататись. Не менший ажіотаж і коло великого батута. А ще Августівстка малеча в захваті від екзотичних тварин, що привезли з собою аніматори. Величезний жовтий удав ,справжня Анаконда, до якого, затамувавши подих та переборюючи страх, хочеться доторкнутись хоч на мить – це справжній екстрим . Аніматори розважають дітей, грають з ними в ігри, пропонують конкурси та вікторини. А тим часом дорослі мешканці села в Палаці культури на урочистих зборах.
З чудовою датою 169-річчя села жителів привітав народний депутат України Олександр Семенович Пресман. Він побажав саме того, чого сьогодні бажають усі громадяни країни – щоб на українській землі нарешті запанував мир. В подарунок до Дня народження села Олександр Семенович запросив до Августівки вокаліста- пародиста Валерія Юрченка, якого дуже тепло приймали глядачі. Вибухи сміху та шалені оплески – це найкраща нагорода таланту.
Мешканців Августівки привітав і член команди народного обранця , депутат Одеської обласної ради Дмитро Чапір, який вже не перший рік, разом зі старшим товаришем, працюють в Біляївському районі, допомагаючи в вирішенні нагальних проблем населених пунктів. Сьогодні в селі Котовка, що входить в склад Августівської сільської ради, за сприяння депутатів обох рівнів, повним ходом іде будівництво сучасного дитячого садка. Дитячий дошкільний заклад дуже потрібен молодим сім’ям села.
Ще одним подарунком мешканцям села, який вразив усіх, став чудовий феєрверк, що його до свята Августівки привіз від благодійного фонду «Творю добро» Олександр Семенович. Такої краси жителі ще не бачили – чорне небо сяяло різнокольоровими спалахами, які розлітались яскравими іскрами, сплітаючись в химерні узори. Люди аплодували, в захваті дивились в небо на цю красу. Незабутні враження, чудове свято. З 169-м днем народження, Августівка.

Читайте також