Єгорівка Роздільнянського району відсвяткувала день села.

8 червня в селі Єгоровка велике свято. СІльчани святкують ювілейний День народження села. Єгорівці виповнилось 140 років.
У місцевому Палаці Культури багатолюдно. Сільчани зібрались на урочисті збори. Настрій чудовий, бо на свято, як завжди з подарунками має завітати народний депутат України Олександр Семенович Пресман, якого дуже поважають в селі. Зі святкової сцени земляків привітала голова Егорівської сільської ради Ганна Караман та керівник громадської приймальні народного депутата України Олександра Пресмана у Роздільнянському районі, Галина Нагорняк. Велика заслуга в організації чудового свята і помічника народного обранця Артема Табалова. Сьогодні, разом з Галиною Василівною Нагорняк Артем Табалов вітає сім’ї наших героїв – учасників бойових дій в АТО. Сім`ї Олександра Голенко, Сергія Шушкевича,Тараса Сіренко,Дмитра Панкова та Максима Безика отримали від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» адресні премії.

А свято набирало обороти. Для дітей працювали атракціони – надувна гірка та батути. А ще аніматори, які не давали нудьзі жодного шансу. Вони проводили конкурси і вікторини, грали з малечею в різноманітні веселі ігри. Діти грали, катались на атракціонах, смакували солодкою цукровою ватою.
Не зважаючи на дощик, що окропив землю, та трохи прибив куряву, веселощі продовжувались. Ось вже народний депутат України Олександр Семенович Пресман представляє мешканцям села чудового співака та композитора Олександра Кварту, який на запрошення народного обранця завітав на свято до Єгорівки. Олександр Пресман каже про мешканців Єгоровки: «Це добрі та порядні люди, які працюють на своїй землі, люблять танцювати та дуже працьовиті». Улюблені українські пісні у виконанні чудового співака нікого не залишили байдужим. Ноги самі йшли до танку, тож присутні танцювали, підспівували та веселились від щирого серця. Разом з ними на протязі всього часу був їх народний депутат, який радів, що свято в Єгорівці вдалось на славу.
А пізно ввечері, коли закінчилась літня гроза і сполохи блискавок пішли за небокрай, нові яскраві сполохи висвітили чорне нічне небо. Це ще один подарунок від народного обранця – чудовий феєрверк, що завершив свято справжнім вибухом емоцій та захоплених вигуків. Зі святом Егоровка, з чудовим ювілеєм!

Читайте також