Село Кам`янка Роздільнянського району відсвяткувало «День друзів».

До гарного та сучасного села Кам`янка , що на Роздільняньшині на День друзів завітало багато гостей. Головний гість, якого дуже чекали мешканці села – народний депутат України Олександр Семенович Пресман. З керівництвом села та його жителями у Олександр Семеновича дружба, тривалістю у 9 років, перевірена часом та кількістю вирішених проблем. Спільні справи об`єднують, а коли вони направлені на користь громади села, то це вже справжня дружба.

Саме про це, зі святкової сцени, говорив присутнім на святі жителям села їх сільський голова Микола Вікторович Петровський. Люди добре пам’ятають усі добрі діла, що за ці роки зробив для Кам`янки Олександр Пресман. Допомога в отриманні коштів на будівництво нового сучасного стадіону, який бережуть і вдосконалюють мешканці села. Саме завдяки роботі народного обранця був проведений газ у село Покровка. На свята у Кам`янку завжди приїздили чудові колективи щоб розважити людей та підняти їм настрій. Школярі Кам`янської ЗОШ кожне літо їздять у цікаві подорожі в рамках програми «Канікули з Пресманом», а дорослі на чудові морські прогулянки по програмі «Канікули з Пресманом для дорослих». Саме про це і ще про багато добрих справ народного обранця для мешканців Камьянської громади розповів присутнім їх сільській голова і подякував за таку чудову роботу народному депутата України. На свято до Кам`янки приїхало багато друзів. Це сільські голови з усього Роздільнянського району, голова Роздільнянскьої РДА Наталя Бараненко, керівник благодійного фонду Олександр Пресмана депутат Одеської обласної ради від партії «Довіряй ділам» Микита Кузькевич, депутат Роздальнянської районної ради, який балотувався по Кам`янській сільраді Сергій Маслов, керівник громадської приймальні народного депутата України Олександра Пресмана в Роздільнянському районі Галина Нагорняк, помічники народного обранця. На центральній площі, яка носить романтичну назву «Площі 1000 троянд» , бо саме стільки кущів чудових троянд було висаджено там жителями, зібрались мешканці Кам`янки та Покровки та інших сіл Кам`няської сільської ради. Дуже багато дітей, що прийшли на свято разом з батьками, багато молоді. Олександр Семенович , як завжди, вільно гуляє по площі, спілкується з людьми, які з радістю тиснуть руку народному обранцю, розповідають про свої негаразди, фотографуються разом з Олександром Семеновичем. На святі присутні і вихованці дитячого спортивно – патріотичного табору, що працює при Кам`янській ЗОШ. Вони теж сфотографувались з народним депутатом.

Але ось ведучий оголосив вихід на сцену народного депутата України: «Перш, ніж на сцену вийде наступний поборник дружніх відносин, я хочу зазначити, що головний слоган його життя складається з таких слів: «Добро починається з тебе! Здійснюйте добро, поки ви існуєте!». В 2010 році на виборах у органи місцевого самоврядування Ви віддали за нього свої голоси. У 2012 Ви довірили йому захищати наші інтереси у Верховній Раді, у 2014, на позачергових виборах, ви знову виказали йому свою довіру. І 9 років він з нами разом щодня покращував умови в дитячих садках, ФАПах, амбулаторіях, відділеннях лікарень, в пришкільних таборах та поштових відділеннях,будинках культури та прилеглих територіях. У нього завжди активна життєва позиція, він прагне робити і робити для людей. Саме він одного разу сказав так: « Тільки Ви, мої друзі, завдяки своїй довгій емоційній пам’яті, робите свій усвідомлений вибір. Вам же свій вибір необхідно і захистити. Вибирайте не надію і не ілюзію. Вибирайте, перш за все, людину, яка здатна чути, співпереживати і співчувати, а значить зрозуміти і допомогти. Та головне – не впускайте спам в Ваші серця!». І сьогодні він продовжує працювати і об’єднувати нас. Я запрошую на сцену народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана!

Буря оплесків, що залунали по тому була найкращим свідоцтвом поваги та любові до народного обранця.
Олександр Семенович був дуже розчулений оваціями та усіма добрими словами на свою адресу. Навіть трохи збентежений, він подякував сільському голові Кам`янки Микола Вікторовичу Петровському за запрошення та чудові слова подяки: «Коли я дізнався, що в Кам`янці планують святкувати День друзів, то запропонував зробити це свято разом. Мій девіз за життя це все робити разом: разом з друзями, разом з нашими чудовими дітлахами, які сьогодні тут присутні, разом з мудрими людьми, які знаходяться на цій площі. Хочу сказати , що сьогодні ви усі і кожен особисто є моїми друзями терміном вже більше, як 9 років.».

Народний обранець виразив своє захоплення чудовим селом Кам`янка, гарною площею 1000 троянд. «Сьогодні усі села на території Роздільнянського району розквітають. Можна говорити про клуби, які сьогодні побудовані, про школи, які сьогодні ремонтуються,про дороги,які сьогодні теж. ремонтуються та будуються. Можна говорити дуже багато, але все це можні здійснити лише тоді, коли поряд знаходяться відповідальні та віддані своїй справі люди: керівник сільської ради Микола Петровський ,голова Роздільнянської РДА Наталя Бараненко, депутат районої ради Сергій Маслов. Надзвичайна важлива підтримка усіх сільський голів, які сьогодні тут присутні та прийшли відсвяткувати День друзів разом з Кам`янкою. Сьогодні тут присутній мер міста Роздільна Шовкалюк Валерий Олександрович – чудова людина »,- підкреслив Олександр Семенович.
Народний депутат представив популярного виконавця пісень вокаліста-пародиста Валерія Юрченка, якого запросив на свято благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро». Почався чудовий концерт. Але не тільки Валерій Юрченко сьогодні співав для мешканців Кам`янки та гостей Свята друзів. Разом з народним обранцем до Кам`янки завітав чудовий співак та композитор Олександр Кварта, який просто зачарував молодь своїми піснями. Дівчата підходили до виконавця і просили автограф, який Олександр малював дівчаткам просто на руці. Чудовий концерт сподобався усім. А наприкінці свята кам`янців чекав ще один чудовий сюрприз – у нічне небо злетіли мільйони вогняних іскор – салют – на честь усіх друзів, що сьогодні зібрались на свято до гарного, привітного та гостинного села Кам`янка. Побажаємо щастя усім його жителям!

 

Читайте також