В селищі Набережне відкрили сучасний міні-стадіон.

Новий міні-стадіон відкрили в селищі Набережне Біляївського району. На урочистостях була перерізана символічна стрічка та вручений символічний ключ господарям поля. Тепер діти та молодь матимуть свій спортивний майданчик та зможуть влітку займатись спортом просто неба.
На урочистостях були присутні народний депутат України Олександр Семенович Пресман та член його команди, депутат Одеської обласної ради від партії «Довіряй ділам» Дмитро Чапір. Саме завдяки їх роботі і з`явився в селищі новий спортивний об`єкт.
Це не перший сучасний міні-стадіон в межах 139-го виборчого округу. Вже кілька таких спортивних об’єктів побудовані в різних районах 139-го виборчого округу при співпраці з народним обранцем та його командою.
«Для багатьох наших сіл, де ми будуємо такі майданчики – це великий крок на шляху до створення сприятливих і комфортних умов», – у своїй промові зазначив Дмитро Чапір, і підкреслив, що «здоров’я дитини і її посмішка – речі безцінні! Тому команда Олександра Пресмана і команда «Довіряй ділам» продовжать рухатися в напрямку покращення спортивної інфраструктури ».
Разом з головою федерації футболу Одеської області Олександром Семеновичем Пресманом до селища Набережне прибув його заступник по федерації, легенда футболу, заслужений тренер України Петро Христофорович Чилібі. Сьогодні він привіз молодим спортсменам подарунки – футбольні м’ячі.
Молоді дуже сподобалась новий сучасний міні-стадіон. Під час відкриття на штучній поверхні поля виступили шкільні команди.
Дитяче свято в селищі Набережне мало продовження. Дітей запросили на щорічний проект благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» – «Канікули з Пресманом», то проект Дмитра Чапіра – «Дитинство – щаслива пора!» В «Канікулах з Пресманом», за всі роки існування програми, прийняли участь більш як 20000 дітей. Цього року планується охопити чудовими поїздками та розвагами більш як 3000 школярів. А сьогодні народний депутат та його команда подарували дітлахам Набережної чудову розважальну програму з веселими аніматорами, що запрошували до ігор та змагань, з екзотичними тваринами, вогняним шоу , величезною надувною гіркою та веселою дискотекою. А ще з величезною кількістю солодкої цукрової вати, якою досхочу ласували усі бажаючі. Відкриття спортивного об’єкта стало справжнім святом для мешканців селища Набережне.

Читайте також