Мешканці Великомихайлівського та Захарівського районів подорожували по морю, а народного депутата чекала чудова зустріч.

Подорож на катамарані в рамках улюбленої програми «Канікули з Пресманом для дорослих» цього разу стала для народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана доленосною. Ні для кого не таємниця, що дуже багато людей, що втратили здоров`є, або знаходяться у важких життєвих ситуаціях доволі часто звертаються за допомогою до народного обранця. Зовсім недавно Олександр Семенович своєю допомогою фактично врятував життя жительці Кучурган Світлані Сергєєвої, яка потребувала термінової операції на серце. Тоді участь в зборі коштів прийняла уся громада села, але вирішальний вклад зробив саме благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро». Мабуть сьогодні народний депутат вже й не пам’ятає усіх тих людей, до чиєї долі доторкнулась його дбайлива рука допомоги. Але сьогодні, на катамарані доля приготувала Олександру Семеновичу чудовий подарунок.
Багато років тому Юрій Дмитрович Ялівчук з Великомихайлівського району звернувся до народного обранця за допомогою. В Київ,і в онкоцентрі ,знаходилась онкологічно хвора дитина – дівчинка Поліна з маленького села Кірово,що на Великомихайлівщині Поліну мали виписати з лікарні, бо у дитини не було столичної прописки. Олександр Семенович звернувся до свого друга, який постійно мешкає у Києві. Олег Васильович не тільки прописав дитину до себе, але й узяв над нею шефство – водив по інстанціям, навідував в лікарні. Сьогодні ця дівчинка, яка перемогла страшну хворобу, перетворилась на гарну дівчину Вона приїхала на катамаран, щоб зустрітись з Олександром Семеновичем. Це був найкращий подарунок для народного депутата – зустрітись через роки з цією дівчинкою. Поліна приїхала з подарунком до свого рятівника. Дівчина власноруч вишила для народного обранця ікону. Олександр Семенович був дуже розчулений. «Це дорогого коштує, а все інше мішура»,- каже народний депутат, і додає: «Не Пресман, не мій фонд, а Господь дає ім. здоров’я, можливість жити, творити, любити , радувати рідних. Саме в цьому є смисл життя».
Але сьогодні головне цікава подорож для людей. На катамарані зібрались мешканці Великомихайлівського та Захарівського районів. Люди цікаво проводять час, танцюють, співають, фотографуються біля бігборду «Я в команді Пресмана». За накритими, зі справжнім українським розмахом, столами зустрічаються мешканці двох районів, що дуже добре знайомі за 9 років зустрічей на спільних заходах. Ось і морські купання у відкритому морі, які дуже люблять учасники «Канікул з Пресманом для дорослих». Ласкаве море, чудові краєвиди – усе надає чудового настрою. Час летить, як одна мить. І ось вже катамаран розвертається і спішить до рідного причалу. Люди, трохи стомлені, але дуже радісні та веселі, сходять на берег, щоб сфотографуватись на загальну світлину . Такий відпочинок кожному до смаку. Є особливі поціновувачі морських прогулянок, що подорожують вже не перший раз. Таку можливість кожен рік надає їм благодійний фонд «Творю добро» та народний депутат України Олександр Семенович Пресман, який завжди працює для людей. Цього року понад 2000 мешканців 139-го виборчого округу приймуть участь у чудовій програмі «Канікули з Пресманом для дорослих».

Читайте також