Олександр Пресман зустрівся з медичними працівниками Роздільнянської ЦРЛ.

Напередодні Дня медичного працівника народний депутат України Олександр Пресман завітав у Роздільнянську ЦРЛ, де зустрівся з медичним колективом лікарні. Раніше народному обранцеві телефонували на «червоний» телефон та розповідали які самі проблеми лікарні треба вирішити в першу чергу. Сьогодні народний депутат спілкується з людьми особисто та хоче почути про їх негаразди.
У реанімаційному відділенні ЦРЛ немає сучасних функціональних ліжок . Кожне ліжко коштує 35 000 грн, а треба їх аж шість. Хірургічне відділення просить новий телевізор, бо хворі хочуть бути інформовані, та й подивитись якусь передачу не завадить. Попросили придбати новий кінопроектор для проведення свят , бо такої апаратури в лікарні немає і не заплановано. Дитяче відділення просить холодильник для зберігання вакцин, але цей подарунок до дня медичного працівника зголосився зробити депутат Роздільнянськогї районної ради Сергій Маслов.

Олександр Семенович усе ретельно запам’ятовує, його помічники все занотовують, але це не потрібно, бо народний обранець має добру пам’ять. Він шуткує: «Ліжка, то ліжка, шість то шість, стадіон, то стадіон». Ця фраза екс-президента України стала вже цитатою. Ще для лікарні дуже потрібен сучасний томограф, щоб хворі не їздили на обстеження до Одеси, а могли все проходити на місці. Така апаратура дуже дорога і Олександр Семенович домовився про її оренду. Для томографа мають виділили спеціальне приміщення та обучити людину, яка зможе робити томограми і їх розшифровувати. Краще, щоб це був хтось з місцевих – а саме, мешканців міста Роздільна. Бо обстеження може бути потрібно у будь-який час. До того часу, поки нова апаратура буде встановлена у Роздільній, Олександр Семенович домовився про безкоштовне обстеження пацієнтів ЦРЛ у Одесі. Олександр Семенович голосував проти медичної реформи, бо вважає її геноцидом для українців. Розмова з медичним працівниками набуває сердечності. Люди діляться наболілим. Підняли питання про оплату праці. Народний обранець вважає, що зарплатня лікаря має бути не менше 30 000 грн, а пенсія не менше 15 000. Бо це сьогодні люди, які спасають життя , це спеціалісти високого класу, які мають у багатьох випадках ненормований робочий день. Обговорювали наболілі теми – величезні тарифи, закінчення війни, військовий збір, недоторканість депутатів та ще багато різного, що турбує сьогодні кожного українця. Завтра до реанімаційного відділення привезуть шість функціональних ліжок для хворих на інсульт та інфаркт, бо народний депутат України Олександр Пресман завжди дотримує слова.

Читайте також