У Великомихайлівському районі відсвяткували День медичного працівника.

На свято до людей найгуманнішої професії приїхало дуже багато гостей. Головний гість, який кожен рік не забуває привітати медичних працівників – народний депутат України Олександр Семенович Пресман. Ось і зараз він на святковій сцені – шуткує, усміхається та вітає своїх друзів. На сцену підіймається завідуюча сектором нагород при Одеській РДА Гуменюк Галина Дмитрівна. Олександр Семенович звільняє їй місце перед мікрофоном і шуткує: « Жінку – вперед. Верховна Рада може почекати!». Саме ця пані сьогодні виконує почесну місію нагороди чудового лікаря , завідуючої дитячим відділенням Великомихайлівської ЦРЛ Деренько Катерині Анатоліївні. Указом Президента України, цій чудовій жінці присвоєно звання заслуженого лікаря України. Катерина Анатоліївна дякує своїй родині, своїм колегам, членам своєї команди з дитячого відділення, які її завжди підтримують та допомагають. А ще, зізнається що мріяла стати і лікарем і артисткою, тож бажає заспівати пісню. Катерина Анатоліївна заспівала пісню про рідну лікарню та своїх друзів. Це було чудово, тож бурхливі аплодисменти були їй нагородою.

В своєму святковому привітанні народний обранець сказав «Трохи більше 8 років тому я познайомився з чудовими людьми – Іваном Васильовичем Антощуком та Катериною Максимівною Лаптієнко».. Олександр Семенович ще раз привітав Катерину Анатоліївну з високим званням: « Коли ми відчуваємо таку підтримку сім`ї та колективу, нам нічого не є складно. Ми живимо в дуже складні часи війни. Тож головне побажання сьогодні – це мир в Україні. Ще величезна проблема – медична реформа. Я голосував проти цієї реформи червоною кнопкою. Ну чим не Катерина Деренько – міністр охорони здоров’я України? Деренько – міністром і звільнити Супрун! Ви мене підтримуєте?»- шуткує народний обранець. «Хочу сказати величезне спасибі ветеранам медицини, тим що стояли у витоків медицини. На їх плечах сьогодні лежить виховання молодих лікарів. Дякуємо Вам сьогодні за це. Велике вам спасибі. Іван Васильович. Дев`ять років пройшло, як ми знайомі. Сьогодні я просто друг Великої Михайлівки, який буде балотуватись у 2019 році. Підтримайте! Спасибі». – закінчив свій виступ Олександр Семенович. Зал відгукнувся аплодисментами.

Далі були вручені Подяки від народного депутата України найкращим з професії. Були нагороджені Мрічко Людмила Дмитрівна , заступник головного лікаря Великомихайлівської ЦРЛ, Яковенко Тетяна Андріївна, головна медична сестра Великомихайлвської ЦРЛ, Прокопенко Тамара Володимирівна, головна медична сестра Великомихайлівського районного ЦПМСД, Лесик Наталя Володимирівна, завідуюча ФАПом села Полєзне, Цап Надія Борисівна, завідуюча ФАПом с. Стоянове. На свято треба приїздити з подарунками, тож від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» Великомихайлівській ЦРЛ був вручений Сертифікат на придбання пральної машинки – автомат.
Ще один подарунок від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» медичним працівникам Великомихайлівського району – чудовий концерт популярного вокаліста – пародиста Валерія Юрченко, якого представив Олександр Семенович Пресман.
А ще народний обранець запросив медичних працівників до відпочинку на катамарані «Хаджибей» в рамках програми «Канікули з Пресманом для дорослих». Чудовий відпочинок у колі друзів та колег – це завжди свято та радість для людей. Поїздка відбудеться вже на наступний день, тож свято подовжиться . Чудовий настрій, добрі побажання, святкова атмосфера. Зі святом медичних працівників, Велика Михайлівка!

Читайте також