Чудові подарунки та привітання для медичних працівників Роздільнянського району.

Напередодні професійного свята медичних працівників люди найгуманнішої професії зібрались на урочисті збори до актової зали школи-гімназії №1. Медиків привітала голова громадської приймальні народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана – Галина Василівна Нагорняк. Цього року до Дня медичного працівника благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро» зробив Розділнянській ЦРЛ просто королівські подарунки. Шість функціональних ліжок в комплекті з ортопедичними матрацами на общу суму у 270 тисяч грн. отримало реанімаційне відділення. Новий телевізор придбали для хірургічного відділення. Інфекційне відділення отримало нову пральну машину, а ще, для організації різних святкових заходів лікарні подарували новенький кінопроектор. Сертифікати на всю апаратуру та техніку сьогодні вручила виконуючому обов’язки головного лікаря Роздільнянської ЦРЛ Кущенко Д,С, керівник громадської приймальні народного обранця.

Народний депутат України Олександр Семенович Пресман приїхав до медичних працівників Роздільнянського району з селища Велика Михайлівка, де приймав участь святкових заходах. Тож приїхав «з кораблю на бал». Він передав привіт медичним працівникам від їх колег з Захарівського та Великомихайлівського районів. «Ви люди, які зустрічають нас у цьому життя, і проводжаєте у останню путь»,- підкреслив народний обранець. «Ми зустрічались зовсім недавно, ви мені розповіли за свої проблеми. Ми трохи допомогли їх вирішити.»,- каже Олександр Семенович. Він щиро вітає присутніх зі святом та бажає кожній родині мира.
Кращим за фахом медичним працівникам Олександр Пресман вручає Подяки. Сьогодні Подякою від народного депутата України Олександра Пресмана нагороджені виконуючі обов’язки головного лікаря Роздільнянської ЦРЛ Кущенко Дмитро Сергійович, завідуюча Роздальнянської районної полвклаиниа Муравська Тетяна Миколаївна та головний лікар Роздільнянського ЦПМСД Кірпіченко Костянтину Петровичу.

Разом з Олександром Семеновичем на свято до лікарів міста Роздільня приїхав його друг , популярний співак – пародист Валерій Юрченко. Він вже відомий глядачам міста Роздільна, бо не перший раз виступає у цьому залі. Глядачі дуже тепло приймали артиста. Виступ відомого пародиста став ще одним подарунком від народного депутата України Олександра Пресмана медичним працівникам Роздільнянського району.
Наступного дня медичні працівники Роздільнянської ЦРЛ вирушать у захоплюючу подорож на катамарані «Хаджибей» вздовж побережжя Одеси та чудово проведуть час у спілкуванні з колегами з Захарівського та Великомихайлівського районів.

Читайте також