Медичні працівники Лиманського району відзначили професійне свято.

Вже стало доброю традицією в Лиманському районі збирати медичних працівників в неформальній обстановці з нагоди професійного свята. У цей день звучало багато теплих слів подяки. І в першу чергу від усього медичного товариства Лиманського району на адресу тих, хто вже не перший рік виступає ініціатором таких зустрічей. Депутат Верховної Ради України Олександр Пресман і депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе вже перетворили в традицію такі щорічні заходи.
«Я хотів би, щоб сьогоднішній вечір був часом зустрічей друзів, однодумців, людей, які віддані своєму району і своєї професії. Ви всі, не дивлячись ні на які труднощі, продовжуєте виконувати свою роботу. Я впевнений, що кожен з вас може бути прекрасним міністром охорони здоров’я», – підкреслив у своєму привітанні народний депутат Украиїни Олександр Семенович Пресман.


«Ми вже традиційно разом з Олександром Семеновичем збираємо вас в цьому залі. Я сподіваюся, що будемо ще багато раз збиратися таким складом. Це правда – ближче, ніж медичний працівник – немає людини. Ми вам довіряємо своє життя і здоров’я. Хочеться побажати здоров’я і добробуту вашим родинам. Держава перед вами у величезному боргу. Хочеться, щоб ваша професія оцінювалася в Україні так само високо, як і в Америці,» – побажав медикам Лиманщини Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.
У цей вечір говорили про проведення медичної реформи та про перші досягнення. За останні кілька років була істотно посилена матеріально-технічна база. Але головне, що важливо для медичної галузі – це людський потенціал. Висока кваліфікація медичних фахівців в Лиманському районі дозволяє впроваджувати нові технології.
«Перш за все, хочу подякувати колективу нашої лікарні за все наші успіхи. Це заслуга всього персоналу і фахівців. Разом з нашим депутатським корпусом і районом у нас створена така лікарня, яка зможе надалі бути конкурентоспроможною під час проведення реформи медицині. У нас оновлено багато медичного обладнання, ми впровадили лапароскопічні операції, діагностичні операції. У нас відкрито відділення паліативної медицини на базі терапевтичного відділення. І все це було зроблено всього за два роки, починаючи з 2017», – наголосила Тетяна Таран, головний лікар Центральної районної лікарні
«У нас відбулося реформування та комунальні установи стали не комерційними підприємствами. Ми отримали автономію і маємо угоду з Національною службою України. Зараз ми фінансуємося безпосередньо не з медичної субвенції, а безпосередньо за договором з Національною службою України. У нас реалізуються програми, які розроблені на місцевому рівні й ми вдячні районної адміністрації та раді за підтримку первинної допомоги. Ми зараз маємо можливість отримувати дооснащення коштом місцевого бюджету та здійснювати ремонти. Зараз у нас закуплено туберкулін для малюків для діагностики туберкульозу також коштом місцевого бюджету. У квітні у нас відкритий пункт забору крові й закуплені три гема аналізатори, які дають можливість здійснювати лабораторні дослідження на більш якісному рівні. Ми впроваджуємо освітні проєкти навчання лікарів для ефективної комунікації з молоддю. Вони зобов’язані транслювати знання і навчати молодь бути здоровими. Ми впроваджуємо зараз хороші ефективні моменти, які зроблять нашу націю здоровою», – розповіла Еліна Концева, головний лікар комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Лиманського районної ради”.
Медики завжди поруч з нами на протязі усього життя. Вони нас приймають в пологових будинках у свої руки, супроводжують і проводжають в останню путь. На жаль, їх праця нині не така вдячна, як хотілося б. У всьому світі заробітна плата медичного працівника сама високо оплачувана. Ми всі чекаємо ефекту від проведених реформ Україні. За останні три роки ми вклали десятки мільйонів, щоб розширити матеріальну базу в наших установах. Дуже хочеться, щоб представники медичної галузі відчували реальну турботу держави. А всім медикам Лиманського району хочеться побажати добробуту, щастя та душевної рівноваги. Вони дуже багато віддають людям. Нехай у них завжди буде натхнення і віра,» – првітав медичних працівників Василь Приймак, голова Лиманської районної адміністрації.
Приємною несподіванкою для гостей був виступ вокальних колективів та відомого українського пародиста Валерія Юрченко. Останній приїхав на запрошення благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю

добро».

 

Лиманська Агенція Новин

Читайте також