Стадіон то стадіон.

Чудовий спортивний об’єкт, будівництво якого вже на заключному етапі, планують урочисто відкрити в середині липня в селищі Затишшя. Будівництво сучасного міні – стадіону, з штучним покриттям, з тренажерним майданчиком та біговою доріжкою стало можливим завдяки створенню Затишанської ОТГ. На вигоди територіального об’єднання неодноразово вказував і народний депутат України Олександр Семенович Пресман. Саме Олександр Семенович та члени його команди приклали величезні зусилля у сприянні будівництву цього спортивного об’єкту . Сьогодні Олександр Семенович зарання приїхав до Затишшя, щоб подивитись як ідуть будівельні роботи. Крім новобудови стадіону в Затишші проходить утеплення північного фасаду місцевої школи. На черзі впорядкування пришкільної території. Народний обранець дуже задоволений, адже новий сучасний стадіон надасть змоги молодим спортсменам займатись таким чудовим видом спорту, як футбол. Голова федерації футболу у Одеській області , Олександр Семенович Пресман, дуже поважає цей вид спорту і всіляко допомагає молодим футболістам свого 139-го виборчого округу.

«Ну що ж, стадіон так стадіон. Зараз ми знаходимося в Затишші, у Затишанській ОТГ. Обласний бюджет, держбюджет сьогодні демонструють , що означає в дії децентралізація. Затишанська громада, Геннадій Миколайович Топольницький сьогодні «попереду планети всієї». Ми знаходимося на стадіоні, який будується біля Затишанської середньої школи. Це багатофункціональний стадіон, відкриття якого ми плануємо 13 липня. Обов`язково буде цікавий футбольний матч, тому що в Захаріївскому районі багато юних футболістів. Обов’язково зробимо хороше свято з цікавою вечірньою програмою. Швидше за все буде виступати білоруський ансамбль «Пісняри». Запрошую всіх 13 числа на свято в Затишшя. Буде багато сюрпризів від мене і членів моєї команди»,- розповів Олександр Семенович.
В Затишші народний обранець зустрівся зі своїми виборцями. Крім стадіону в Затишші є багато нагальних проблем, які теж потребують вирішення. «Мені не стидно за ці роки, коли ми з вами разом працювали. Ми зробили багато добрих справ. Там вікно, там двері, там дах, тут стадіон. Сьогодні їхав по дорозі Р-33. Все ж таки ми її зробили! Я вже 9 років з вами, багатьох знаю особисто. Вважаю, що децентралізація це правильний шлях. Наприклад цей стадіон ніколи б не був побудований тільки за кошти державного бюджету. Тут величезна роль саме громади, яка сьогодні переймається потребами молодшого покоління. Давайте будемо творить добро разом», – підкреслив народний депутат . Виборці зробили наголос, що підтримують Пресмана саме за системний підхід до роботи. Бо, на відміну від інших кандидатів, він безперервно працює на своєму округу вже 9 років поспіль, не зупиняючись ні на один день.
Це не перший спортивний об’єкт такого рівня, що будується за сприяння народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана. Нові стадіони побудовані вже в кількох населених пунктах 139-го виборчого округу. Для народного обранця підтримка молодіжного спорту в пріоритеті завжди.

Читайте також