Робочі поїздки по регіону тривають.

25 червня відбулася робоча поїздка народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана, спільно з депутатом Одеської обласної ради Микитою Дмитровичем Кузькевичем, в Лиманський район. Відвідали два населених пункти – села Олександрівку і Красносілку.
У селі Олександрівка пройшла зустріч з місцевими жителями, які розповіли народному обранцеві про проблеми села. Олександр Семенович побував і в амбулаторії сімейної медицини села. Сьогодні, при сприянні Олександра Семеновича, тут проходить заміна центральних воріт і узгоджується будівництво нової огорожі. Керівництво АСМ раніше звернулося до Олександра Пресмана з проханням про допомогу у вирішенні цієї проблеми. На зустрічі з активістами села обговорили проблему з каналізаційно – насосною станцією. Олександр Семенович запросив на зустріч представника комунального підприємства та обговорив з ним порядок відкачування стоків та вивезення вмісту стічних ям для безпеки жителів села.
Народний депутат побував і на вулиці Набережна, де недобросовісним перевізником було частково пошкоджено нове асфальтне покриття. Народний обранець пообіцяв посприяти відновленню дорожнього полотна. Олександр Пресман побував і на вулиці, яка знаходиться в зоні ризику по зсувам. Частина будинків може виявитися в зоні зсувів, необхідно зміцнення берегової лінії. Олександр Семенович ініціював приїзд комісії МНС, яка повинна прийняти рішення з даного питання. Народний депутат побував і в сільській раді села, де з керівництвом Олександрівки обговорив ряд термінових питань.
В цей же день народний обранець відвідав село Красносілка. Тут повним ходом йде капітальна реконструкція сільської школи, яка стане флагманом вітчизняної освіти в Одеській області. Школа повинна відповідати всім сучасним стандартам . Олександр Семенович акцентував увагу на тому, що в першу чергу треба доробити харчоблок для комфортного харчування дітей в майбутньому навчальному році. Так само обговорили роботи з благоустрію пришкільній території.
Відбулася зустріч і з активом села. Зустріч пройшла в сільській раді з ініціативи голови Красносільскої ОТГ Майдебури Миколи Петровича. Микола Петрович подякував народнму обранцю за ті субвенції, які були отримані Красносільскою ОТГ завдяки сприянню народного депутата України Олександра Пресмана і членів його команди – депутатів Одеської обласної ради. Глава Красносільскої ОТГ висловив надію на подальшу плідну співпрацю з реалізації самих амбітних планів розвитку Красносільського регіону, а це будівництво сучасного стадіону і завершення будівництва розпочатих раніше інфраструктурних об’ектов в Красносілці та інших селах ОТГ.
В цей же день Олександр Пресман зустрівся з представниками місцевої організації воїнів – інтернаціоналістів. На зустрічі було обговорено ряд питань щодо взаємодії народного депутата з місцевою організацією ветеранів – «афганців».
На зустрічах жителі двох сіл Лиманського району виказали свою гарячу підтримку кандидату в народні депутати України Олександру Семеновичу Пресману.

Читайте також