Красносільська ОТГ відсвяткувала Івана Купала разом зі своїм народним депутатом.

Мешканці Красносільської ОТГ святкували Івана Купала в Корсунцях – одному з сіл, що входять складу об’єднаної громади. Зарання до села завітав помічник народного депутата Антон Муравенко, який привіз до Корсунців батути та величезну надувну гірку, щоб малеча розважалась та не нудьгувала. А ще дітлахів пригощали улюбленим «смаколиком» – пухкою солодкою цукровою ватою. На запрошення Красносільської громади на чолі з її керівником Миколою Петровичем Майдебурою, на свято до Корсунців прибув народний депутат України Олександр Семенович Пресман. Свято пройшло з величезним розмахом. Адже одним з організаторів став саме Олександр Пресман та його благодійний фонд «Творю добро. На стилізованих тюках соломи посідали мешканці Корсунців та гості свята. А гостей приїхало дуже багато. Сьогодні до Корсунців завітали гості з сусідньої Олександрівки, з Суворівського району міста Одеси селища Шевченко -3
Микола Петрович Майдебура подякував народному обранцю за допомогу Красносільській громаді. «Я дуже хочу, щоб Олександр Семенович залишався нашим народним депутатом»,- підкреслив очильник Красносільської ОТГ. Народний депутат привітав Красносільську громаду: «Дякую за усі добрі слова, які були сказані сьогодні на мою адресу. Я хочу сказати велике спасибі Миколі Петровичу Майдбурі за його труд, за його велике бажання поліпшити якість життя своїх земляків. Хочу усіх привітати . Сьогодні очікуйте велику кількість сюрпризів від мене та Миколи Петровича. Вас чекає чудовий концерт. Виступить вокаліст – пародист Валерій Юрченко , ви почуєте переможця конкурсу «Україна має талант» Олександра Кварту. І найголовніше, буде чудовий феєрверк на вашу честь, дорогі мої земляки. Зі святом! Здоров`я! Нам усім сьогодні потрібен мир. Я дуже хочу, щоб мир сьогодні був над Красносільською громадою, над Одещиною, над усією нашою Україною, непереможною, православною, суверенною державою. !»
Святковий концерт затягнувся до глибокої ночі. Крім місцевих талантів виступали чудові виконавці, яких привіз до Корсунців Олександр Семенович. Це переможець конкурсу «Україна має талант» Олександр Кварта та улюбленець глядачів вокаліст – пародист Валерій Юрченко. Мешканці Корсунців та гості свята дуже тепло зустріли обох виконавців і не жаліли долоні, аплодуючи справді чудовим вокалістам.
Народний депутат України Олександр Семенович Пресман дуже полюбляє грати в шахмати. Це його улюблений вид спорту. І сьогодні у нього з`явилася нагода прийняти участь у цікавому турнірі з майстром спорту по шахматам, жителем с. Красносілки Михаилом Фунтиковим. Вони зіграли кілька партій.
На протязі усього свята волонтери розносили звіт народного депутата України Олександра Пресмана про виконану роботу для покращення якості життя в 139-му виборчому окрузі. Олександр Семенович по кілька раз на рік звітує перед своїми виборцями, і йому є чим звітувати. Більше 1000 екземплярів звіту отримали люди, що дуже ретельно передивлялись кожну сторінку.
Олександр Семенович веселився разом з членами Красносільської громади, танцював и, навіть, співав разом з Олександром Квартою. А ввечері, коли на Корсунці спустилась оксамитова ніч, люди побачили яскраве видовище. Такого чудового феєрверку мешканці Корсунців не пам’ятають. Це було чудове свято, яке запам’ятається надовго .

Читайте також