Нова Дофінівка святкувала Івана Купала.

Чудове свято стало справжнім народним гулянням. За допомоги місцевої молоді на чолі з Віталієм Прудніковим , що майже тиждень працювала на березі лиману, підготували майданчик для проведення свята. . Саме сюди зібрались мешканці села . Багато прийшло і наймолодших жителів, бо дітям дуже цікаві такі свята. У підготовці свята традиційно прийняв активну участь благодійний фонд народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана «Творю добро» . На святі був присутній помічник народного обранця Сергій Щербич. Він привітав новобілярців з чудовим містичним святом та передав їм щирі вітання від Олександра Семеновича: «Ми з Олександром Семеновичем підготували для вас це чудове свято. Бачу, що настрій чудовий. Гуляємо до ранку? Тож я передаю Олександру Семеновичу, що ми старалися не даремно. Ми працюємо для вас, а ви підтримайте нас. Зі святом Дофінівка!» . Глядачі відповіли аплодисментами.
А свято набирало оборотів. Для жителів і гостей був організований майстер клас з плетіння вінків, після чого був конкурс на кращий вінок і за традицією його потім пустили на воду. Було підготовлено концертну програму де виступали таланти села. А також жителі могли зануритися в історичні традиції святкування Івана Купала: була етнічна програма з хороводами навколо багаття і перестрибування через багаття і під кінець заходу люди танцювали і весело проводили час
В цей же день провели свято Івана Купала в Нових Білярах, де було організована велика кількість конкурсів в яких брали участь як діти так і дорослі.

Читайте також