Лиманське відсвяткувало Івана Купала у добрих традиціях.

Традиційно в селищі Лиманське Івана Купала святкують на майдані біля лиману. І вже багато років в святкуванні приймає участь благодійний фонд народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана «Творю добро». Це теж вже стало доброю традицією. Сам народний депутат обов’язково приїздить у цей день до Лиманського, щоб разом з громадою відсвяткувати чудове свято.

Лиманці готуються до Івана Купала заздалегідь. Місцеві таланти, як завжди готують чудовий концерт. Традиційно на березі лиману в цей день розігрується справжня вистава: русалки й водяні водять хороводи, чортенята жартують з глядачами. А ще розпалюють багаття, аж два вогнища, щоб через них переплигувала молодь та випалювала усяку нечисть.
Олександр Семенович привітав громаду Лиманського з чудовим святом. Народному обранцю вручили традиційний коровай у обрамленні вінка з польових квітів.
«Сьогодні сказано дуже багато добрих слів на мою адресу. Дуже дякую, але в цьому є і трохи правди. Багато хто каже, що «хорошими делами прославиться нельзя»,но насправді саме добрими ділами треба прославляти Україну. Роздільнянський район, Одещину і обов’язково чудове Лиманське вітаю зі святом. Я знав, що є таке свято Івана Купала, але по справжньому святкую його тільки з вами. Завдяки чудовій жінці Ользі Савічні. Вона мене закохала в Лиманське, закохала у це чудове свято . (Олександр Семенович запросив на сцену сільського голову Євтодій Ольгу Саввічну. Вони співпрацюють вже дев’ятий рік). Ольга Савічна, дякую, що Ви мене закохали в Лиманське, познайомили з чудовими людьми. Дякую, що ми разом з Вами творимо добро. Дякую за те, що ви робите для своїх земляків. Хочу побажати Вам та всьому Лиманському, щоб кожен рік цієї сцени було замало для усіх чудових артистів, маленьких, та тих, що приїхали привітати мешканців селища. Зі святом Івана Купала! Головне, щоб був мир над Лиманським, над Одещиною и нашою вільною, соборною, та неділимою Україною.
Разом з нами сьогодні «афганці». Хлопці, я дуже радий вас сьогодні бачити. Наші «афганці» – це гордість Лиманського. А ще гордість Лиманскього чудовий молодий хлопець Богдан Маломан. Це гордість та майбутнє не тільки Лиманського, але й усієї України. Цей молодий спортсмен захищає честь нашої країни,перемагаючи у чесній боротьбі. (Богдан Маламан займається спортом з п`яти років. Переможець в районних, обласних, республіканських та міжнародних турнірах з боротьби Комбат Ай-ко, у тому числі і на Чемпіонаті миру. Нагороджений медаллю за розвиток Українського спорту, достроково отримав звання майстра спорту). Давайте поаплодуємо мамі Богдана , Сьогодні не День матері, але я вважаю, що День матері має бути кожний день.» – сказав народний обранець.
Народний депутат України приїхав на свято до Лиманського з подарунками. Разом з Олександром Пресманом до селища завітав чудовий пародист-вокаліст Валерій Юрченко та улюблений запальний ансамбль «Бесарабочка». А ще від благодійного фонду народного депутата України Олександра Пресмана мешканців Лиманського чекало чудове видовище – яскравий та величезний феєрверк . Такого чуда лиманчани не бачили ніколи.
Свято сподобалось усім, а найбільше веселився та радів його головний спонсор – народний депутат України Олександр Семенович Пресман.

 

Читайте також