У Великій Михайлівці відкрили міні-стадіон та відсвяткували день Сім’ї.

Урочисте відкриття сучасного міні-стадіону у селищі Велика Михайлівка запланували на 10 липня. Свято проходило під патронатом народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана та його благодійного фонду «Творю добро» і переросло у справжні народні гуляння. Організатори урочистостей попіклувались і про дітей і про дорослу частину мешканців Великомихайлівського району. Традиційно привезли та встановили величезну надувну гірку, щоб малеча мала гарні розваги. Для молодих спортсменів на майдані коло опорної школи №1 проходили змагання з дартс, з настільного тенісу, з кеглів. Тиша панувала за столами, де розташувались гравці у шахи. Бо ж треба добре обміркувати кожний хід, аби не отримати мат своєму королю.

Народний обранець зі святкової сцени привітав мешканців селища з чудовою подією. «У здоровому тілі здоровий дух. Сьогодні незвичайний день. Ми відкриваємо сучасний стадіон. Молоді футболісти опорної школи №1 в чесній боротьбі, у 2018 році на турнірі в селищі Цебриково, своєю перемогою завоювали право будівництва цього стадіону саме тут, у Великій Михайлівці. Тільки такі перемоги можуть радувати нас і наших близьким. Перед нами відкриті великі можливості: будувати стадіони, творити добро, дарувати дітям посмішки. Від щирого серця вам усім цей стадіон. Це наша спільна перемога. Велике спасибі Тетяні Володимирівні Жарській, керівнику Великомихайлівської ОТГ, директору опорної школи №1 Наталії Олександрівні Кравченко, голові Великомихайлівської районного ради Катерині Максимівні Лаптієнко. Це наше спільне досягнення, адже ми усі брали участь в цьому будівництві. А жителям Великої Михайлівці від душі бажаю, що б нарешті закінчилася війна і щоб держава завжди піклувалася про наших дітей. Зі святом, з цією подією незвичайною важливості! Сьогодні будемо змагатися, будемо грати в футбол, перетягувати канати, грати в шахи і настільний теніс. Сьогодні головне це спорт і наші молоді спортсмени! »,- підкреслив народний обранець.

Перерізати традиційну стрічку надали можливість саме народному депутату України Олександру Семеновичу Пресману, директору опорної школи №1 селища Велика Михайлівка Наталі Олександрівні Кравченко тата керівнику Великомихайлвської об’єднаної територіальної громади Тетяні Володимирівні Жарській. ПІд гучні аплодисменти стрічка була перерізана і перші спортсмени вступили на територію нового стадіону. Красень –стадіон зі штучним покриттям усім дуже сподобався. Це чудова спортивна споруда. Сьогодні на стадіоні відбувся перший футбольний турнір у якому прийняли участь молодіжні команди 3 шкіл об`єднаної територіальної громади: Великомихайлівська, Новопетрівська, Великокомарівська та 2-х шкіл району: Новоборисівська, Великоплосківська. Всі матчі відбулися в чудовій та дружній атмосфері. Вболівальники гаряче підтримували свої команди. У напруженій боротьбі на зеленому полі перемогу отримали господарі поля, а саме команда опорної школи №1 Великої Михайлівки. Нагородження провела директор опорної школи Кравченко Н.О., всі команди отримали кубки, медалі, дипломи. А головний приз – спортивний комплекс отримала команда – переможець. Головний приз спортсменам вручив голова федерації футболу Одеської області Олександр Пресман.

Апогеєм чудового свята став чудовий концерт . В ньому прийняли участь місцеві таланти, молодий талановитий виконавець Олег Верд і улюблениця публіки , яку запросив сьогодні до Великої Михайлівки народний депутат України Олександр Пресман, Ірина Білик. ЇЇ виступу усі чекали з нетерпінням. Захоплені глядачі дуже тепло приймали улюблену виконавицю і не жаліли долоні, аплодуючи її чудовим шлягерам. Завершилось чудове свято шикарним феєрверком, що його мешканці Великої Михайлівки та гості свята зустріли з великим захватом. Більш як п`ять хвилин небо розквітало різнокольоровими сполохами , долу падали тисячі яскравих іскор, що складались в чудернацькі візерунки. Це було чудове видовище.
Народний депутат України Олександр Семенович Прес ман запросив усіх присутніх на відкриття стадіонів у селищі Затишшя Захарівського району та в село Кошари Роздільнянського району.

Читайте також