З робочою поїздкою до Болгарки.

11 липня віідбулася робоча поїздка народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана до села .Болгарка Роздільнянського району. В ході поїздки обговорили хід будівництва амбулаторії нового типу. Зокрема недоліки існуючого типового проекту в питаннях інфраструктури та благоустрою, а також шляхи їх можливого вирішення. Завдяки народному депутату був зрушений з «мертвої» точки питання видачі службової машини лікаря виконуючому обов’язки завідуючого АСМ Дурдуку Миколі Георгійовичу . не чекаючи закінчення ремонту об’єкта.

В ході поїздки Олександр Пресман провів зустріч з громадою села, під час якої обговорювалися проблеми транспортного сполучення з містом Раздільна, проблеми електропостачання, благоустрою дитячого садка і.т.п.

Обговорювали також і подальші плани спільної роботи громади і народного обранця. Так, з ініціативи отця Володимира і групи жителів села домовилися спільними зусиллями громади і народного депутата почати проект з облаштування парку в селі Болгарка. Проект планується бути амбітним. У перспективі його реалізації сподіваємося вирішить питання пов’язані з дозвіллям жителів села, культурним дозвіллям молоді, а також підвищити туристичну привабливість, і без того, живописного села Болгарка.

Приємним завершенням зустрічі стало вручення почесної грамоти Одеської обласної ради Дурдуку Миколі Георгійовичу за його професійні успіхи і людський підхід до кожного пацієнта.

Читайте також