Олександр Пресман відзвітував на чудовому музичному святі у Дачному.

11 липня в селі Дачне зібралось багато людей на площі. Це мешканці села, гості з сусідніх районів та, навіть, з міста Одеси. Сьогодні перед своїми виборцями звітує їх народний депутат, що вже дев’ятий рік поспіль опікується усіма проблемами 139-го виборчого округу, до складу якого входить і село Дачне. Олександр Семенович Пресман прибув до села Дачне у супроводі членів своєї команди. На майдані біля БК встановили велику сцену, яку привезла та встановила команда Олександра Пресмана . Бо очікували виступ чудових артистів, яких привезе народний депутат. Адже Олександр Семенович ніколи не приїздить без подарунків.
Одним з такий подарунків стала нова машина медичної допомоги, яку, за сприяння народного обранця, отримала Дачненська сімейна медицина. Кілька таких новеньких спец авто отримали у 139-му окрузі медичні установи. Олександр Семенович має до цього пряме відношення.
Народний обранець привітав жителів села Дачне та побажав усім миру та процвітання кожній родині. «Взагалі ми маємо надію. Надію Дачного , надію України. Найголовніше, щоб у Дачному був мир, над Одещиною був мир, і наша Україна, непереможна держава, православна, суверенна, була вдалою країною.»,- підкреслив народний депутат.
Чудовий концерт почався виступом популярного вокаліста Олега Верд, якого дуже тепло зустріли глядачі. Після Олега виступили дуже талановиті дівчата – місцевий ансамбль «Без дати», які подарували своєму улюбленому депутату чудову пісню саме про нього. Це дуже приємно, коли люди складають про тебе пісні, це найвища оцінка и найкраща нагорода. Олександр Семенович був дуже розчулений і подякував гарним та талановитим дівчатам за такій щирий подарунок.
Але ось на сцені найяскравіша зірка української естради , народна артистка України Ірина Білик. Таких гучних аплодисментів Дачне ще не пам’ятає . Улюблену співачку зустрічали оваціями и схвальними вигуками.
Під час концерту активісти у яскравих жилетах «Я в команді Пресмана» роздавали людям Звіт народного обранця за період з листопада 2018 по травень 2019 року, про роботу зроблену у 139-му окрузі народним депутатом та його командою. Якщо б народний обранець звітував за весь час своєї роботи , то інформація зайняла би цілий фоліант. Люди читали та дивувались, бо роботи зроблено, і справді, дуже багато.
Завершилось чудове свято величним салютом, що дуже сподобався усім мешканцям Дачного та гостям свята.

 

 

 

Читайте також