Чудове свято у Затишші.

Урочисте відкриття нового спортивного комплексу «Олімпійський» у селищі Затишшя Захарівського району стало справжнім святом для його мешканців та гостей, що з`їхались з усього 139-го виборчого округу. Чудовий спортивний комплекс – це сучасне футбольне поле, волейбольне поле, тренажери та бігові доріжки. Спортивний об’єкт побудований за сприяння народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана. Саме за допомоги народного обранця з державного бюджету було виділено 2 млн. 200 тис грн. Ще 2 млн 600 тис грн. було виділено з бюджету Затишанської ОТГ. Спільніми зусиллями вийшло побудувати таку чудову спортивну споруду і вчасно закінчити будівельні роботи. Топольницький Геннадій Миколайович, керівник Затишанської ОТГ , разом з командою народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана., а саме депутатом Одеської обласної ради Микитою Дмитровичем Кузькевичем контролювали будівництво на протязі усього терміну будування. Сьогодні чудовий спортивний комплекс, який по праву назвали «Олимпійським» радує молодих спортсменів , що мають тепер власний спортивний майданчик для занять улюбленими видами спорту.

Урочисте відкриття спортивного об’єкту відбулось на території місцевої школи, бо саме коло осередку освіти і знаходиться спортивний комплекс. На урочистості прибув народний депутат України Олександр Семенович Пресман. Його зустріли традиційним короваєм. Право перерізати традиційну стрічку і відкрити спортивний комплекс отримали Олександр Семенович Пресман, Микита Дмитрович Кузькевич та Геннадій Миколайович Топольницький. Саме ті люди, без праці та зусиль яких, ніякого спортивного комплексу у Затишші б не було.
Голову федерації футболу Одеської області Олександра Семеновича Пресмана запросили забити перший гол у ворота нового футбольного поля. На новому сучасному полі з штучним покриттям відбувся перший матч Затишшя – Захарівка. На новому стадіоні виступила зі своїми піснями Наталя Натаніка, яку на свято запросив керівник Затишанської громади Геннадій Топольницький. ЇЇ дуже тепло приймали глядачі. Від благодійного фонду «Творю добро» установам міста та району вручили сертифікати:
1. На придбання 45 крісел для Перехрестівського будинку культури;
2.На придбання кондиціонера вихованцям центру соціально-психічної реабілітації дітей служби у справах дітей Захарівської райдержадміністрації;
3 На придбання вуличних тренажерів та спортивного інвентаря для молоді Йосипівської громади;
4. На виготовлення і встановлення вікон та дверей у відділенні поштового зв’язку с. Павлівка Захарівського району;
5. На придбання вуличних ліхтарів для освітлення вулиці Шкільної,села Росіянівка;
6. На придбання системного блоку КЗ ” Будинок дитячої творчості” смт Захарівка;
7. На придбання дитячого ігрового майданчику для дітей КЗ “Загальноосвітній навчальний заклад 1-2 ступенів” с. Карабанове.
8. На придбання спортивних матів клубу “Самсон” з бойового самбо;
9. На придбання спортивного мату. Погрібній Аріні, Погрібній Світлані – переможцям регіональних та всеукраїнських змагань зі спортивних танців, які займали протягом 2018 та 2019 рр. перші місця.
Таки чудові подарунки від БФ «Творю добро» не перший раз отримують різні установи та спортсмени селища Захарівка та Захарівського району.

Свято продовжили біля місцевого БК. Тут виступив популярний ансамбль з Білорусії «Пісняри». Мешканці Затишшя та гості свята дуже тепло приймали ансамбль. Кожну пісню зустрічали аплодисментами та схвальними вигуками. Це був чудовий концерт Багато мешканців Затишшя підходили до Олександра Семеновича , щоб поспілкуватись та сфотографуватись разом з народним депутатом. Він охоче спілкувався та фотографувався з людьми. А завершилось свято чудовим феєрверком, що його теж привіз в подарунок народний обранець, щоб люди відчули справжнє свято.
Трохи стомлені, але дуже задоволені мешканці Затишшя розходились по домівкам, щоб поділитись з домашніми чудовими враженнями від чудового свята. А на території «Олімпійського» до ранку горітимуть ліхтарі.

Читайте також