Поки інші говорять – ми робимо.

14 липня у селі Кошари знаменна подія. Сьогодні відкриття довгоочікуваного спортивного об`єкту – сучасного міні-стадіону . Цей стадіон збудований в Кошарах за участю благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро». Біля школи, з`явився новий сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям. Багато хто не вірив, що стадіон буде побудований і навіть виказував своє незадоволення, але якщо народний депутат пообіцяв, то слово тримає завжди.

З подякою до Олександра Семеновича звернувся сільській голова Сазанський Федір Федорович. Він вже дев’ятий рік поспіль співпрацює з народним обранцем і ніколи не було, щоб Олександр Семенович не дотримав слова. «Ми дуже надіємося на подальшу співпрацю»,- підкреслив Федір Федорович.
Олександр Семенович згадав, як футбольна команда села Кошари виборола цей стадіон у запеклій боротьбі на футбольному полі нового стадіону села Кам`янка. Тоді сучасну спортивну споруду відкривали саме в Кам`янці, де і відбувся доленосний для Кошарської команди матч. Молоді футболісти тоді показали клас ігри, а вболівальники, що приїхали разом із командою, підтримували своїх так, що мало не захрипли. Стадіон – то був головний приз турніру від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» . І Кошарська команда його отримала!
«З реалізацією цього проекту були певні складнощі. Але крок за кроком – ми рухалися до виконання своєї обіцянки. Коли в травні Кошарська школа святкувала 40-річчя, я вже точно знав, що одним з найбільш потрібних подарунків буде комплект м’ячів! Тому що влітку ми обов’язково відкриємо обіцяний стадіон!»,- підкреслив народний обранець.
Олександру Семеновичу піднесли величезний коровай – знак пошани від вдячних мешканців Кошар. А ще чудовий торт з зображенням Кошарської школи, нового спортивного майданчика та самого Олександра Пресмана. У людей на очах блищали сльози, коли Олександр Семенович , головний тренер та капітан футбольної команди перерізали символічну стрічку . Традиційно перший м`яч у ворота, які захищав сільський голова Сазанський Федір Федорович , забив голова ліги футболу в Одеській області Олександр Семенович Пресман. На новому стадіоні пройшов дружній матч. Господарі поля приймали команду з селища Лиманське.

На цьому свято не закінчилось, бо попереду мешканців села чекала чудова концертна програма за участю улюбленого вокаліста – пародиста Валерія Юрченка. А ще виступ запальної шоу-групи «Бесарабії» – професійного , яскравого колективу у творчій колекції якого велика кількість різно – жанрових шоу-програм. Після виступу улюблених виконавців народний депутат України Олександр Семенович Пресман подякував людям за теплий прийом: «Свято вдалось! Товариський матч був цікавим і технічним! Концерт – Валери Юрченко і нашої «Бессарабочки» – створив прекрасний святковий настрій. А малюнок на святковому торті – розчулив мене до сліз! Спасибі, дорогі мешканці Кошар за підтримку, за розуміння!
Всім, хто сумнівається хочу сказати: я завжди тримаю своє слово. Простіше, легше і правильніше, коли ми працюємо всі разом, командою, допомагаючи робити добрі справи, а не перешкоджаючи. Буває, на жаль, і по-іншому. Але все одно ми добиваємося результату. Поки інші говорять – ми робимо.
Відкриття відбулося! Бажаю нашим юним футболістам багато переможних матчів!»
Чудовий вечір завершився величезним феєрверком, який подарував мешканцям Кошар благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро».

Читайте також