Роздільна вітала Наталю Могілевську.

Такого чудового свята Роздільна ще не знала. Сьогодні на центральній площі мала виступати улюблена Наталя Могилевська. Виступ улюбленої виконавиці подарував мешканцям Роздільної та гостям міста народний депутат України Олександр Семенович Пресман. Ще зранку на площі встановили велику сцену , яку привезли помічники народного обранця. Незважаючи на захмарене небо, до площі йшли і йшли нарядні усміхнені люди. Цілі сім’ї з дітьми та навіть немовлятами у візочках. А ще до Роздільної прибували гості з навколишніх сіл та сусідніх районів. Автобуси та автомобілі зайняли усі стоянки міста. Привокзальна площа була забита вщент. А маленька площа біля адміністрації ледь вмістила усіх бажаючих бути присутніми на чудовому концерті.
Але ось на сцену вийшов народний депутат України Олександр Семенович Пресман. Він побажав роздільняньцям «миру, добра, доброго настрою сьогодні та завжди». Народний обранець представив глядачам молодого виконавця популярних пісень Олега Верд. Гарний хлопчина дуже сподобався глядачам. Він чудово співав та заводив людей на площі . Хтось вже й почав танцювати.
Настрій був чудовий. Тож виконавців з села Дачне – ансамбль гарних дівчат «Без дати» зустріли оплесками. Виконавши кілька популярних хітів, дівчатка заспівали пісню, яку вони присвятили Олександру Семеновичу. Вона дужє усім сподобалась и люди аплодували, не жаліючи долоні.
Але головна зірка сьогоднішнього вечора – Наталя Могилевська зірвала такі шалені оплески, що площа наче вибухнула. Це був дуже запальний та чудовий виступ. Цей концерт не «під вибори», як скажуть недоброзичливці, бо кожного року Олександр Семенович до Дня міста робить роздільнянцям такі музичні подарунки. В Роздільній вже побували Олег Винник, Оля Полякова , Ірина Білик, Павло Зібров та інші зірки української естради. А сьогодні глядачі зустрілись з талановитою та популярною Наталею Могилевською. Люди слухали її чудові пісні, світили ліхтариками, знімали на телефони. Площа сяяла тисячами яскравих вогників. Люди підспівували виконавиці, кружляли в такт пісні, аплодували.
Але усе хороше колись закінчується. Закінчився і виступ улюбленої співачки, хоча Наталя заспівала на «біс» ще дві пісні. Олександр Семенович вручив виконавиці великий букет білих хризантем. Глядачі аплодували .
І от тоді народний обранець об’явив, що зараз буде святковий салют. Такого чудового феєрверку Роздільна ще не бачила. Більше п`яти хвилин злітали в небо ракети, розквітаючи чудернацькими сяючими узорами, наче казкові квіти. Люди стояли, піднявши обличчя до сяючого неба та затамувавши подих від захоплення.
Чудовий вечір, чудове свято. Дружна громада Роздільної, яка від щирого серця дякує своєму народному депутату, який завжди з народом.

Читайте також